Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/includes.inc on line 191 Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/includes.inc on line 195 Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/includes.inc on line 197 Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/includes.inc on line 199 Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/includes.inc on line 201 zsmuz.tarnow.pl - Nasza szkoła - Osiągnięcia szkoły Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/hpage.inc on line 135

  Zespół Szkół Muzycznych, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów, tel. (014) 621 04 08, e-mail: szkola.muzyczna.tarnow@wp.pl   
ZSM

Zamknij Nasza szkoła

Zamknij Rekrutacja

Zamknij Świetlica

Zamknij Pedagog

Zamknij Zamówienia publiczne

Zamknij Zastępstwa

Zamknij Projekty i programy

Zamknij Rada Rodziców

Zamknij Informacje dla rodziców

Zamknij Organizacja roku szkolnego

Sekcje
Licznik

   odwiedzający

   odwiedzających online

Informacje
By otrzymywać wieści na email zapisz się na newsletter.
Zapisz
Wypisz
Zapisany
( nikt )

Snif !!!
Webmaster - Info
Nasza szkoła - Osiągnięcia szkoły

NAJWYBITNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH  W TARNOWIE.

1989 -  Neerpelt - Belgia
Międzynarodowy Festiwal Młodych Muzyków, Orkiestra Kameralna
pod dyrekcją mgr Romana Zubka - I nagroda - Złoty Medal 

1990 - Olsztyn
Ogólnopolskie Przesłuchania Szkół Muzycznych II° w klasie fletu
Agnieszka Cywińska - klasa mgr Andrzeja Jarmuły - I miejsce

1991  - Wrocław
Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II°
Kwartet smyczkowy „ERATO” prowadzony przez mgr Włodzimierza
Siedlika - IV nagroda

1992 - Olsztyn
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów klasy altówki Szkół Muzycznych II°
Paweł Brzychcy - klasa mgr Urszuli Pikusy - VI miejsce

 

1993 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów w klasie fortepianu Szkół
Muzycznych I°
Iwona Kędroń - klasa mgr Wiesławy Hryń - VI miejsce
Krystian Tkaczewski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - VI miejsce

 

1993 - Warszawa
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Witoldzie Lutosławskim
Agata Mikuła - przygotowanie mgr Anna Kapnik - wyróżnienie i nagroda
specjalna prof. J.Marchwińskiego

1994 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Sekcji Polskiej Europejskiego
Stowarzyszenia Pedagogów Pianistów EPTA
Krystian Tkaczewski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki -  III nagroda        

1994 - Przemyśl
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - I nagroda

1994 - Konin
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Adam Chlastawa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie

1994 - Piotrków Trybunalski
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J.Paderewskiego
Adam Chlastawa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III nagroda

1994 - Sanok
Międzynarodowe Spotkanie Gitarowe
Marcin Rębalski - klasa Małgorzaty Łoś - II nagroda

1995 - Warszawa
Ogólnopolskie Eliminacje do Międzynarodowych Konkursów
Akordeonowych w Klingenthal i Castel Fidardo
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce 

1995 - Krynica
Międzynarodowy Festiwal Gitarowy
Marcin Rębalski - klasa mgr Małgorzaty Łoś -  III nagroda

1995 - Klingenthal -  Niemcy
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce

1995 - Antonin
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - „ Chopin dla najmłodszych”
Ewelina Fidowicz - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II nagroda

1995 - Neerpelt - Belgia
Orkiestra Kameralna pod dyrekcją mgr Zbigniewa Musiała- na konkursie
prowadzona przez mgr Włodzimierza Siedlika - I nagroda - Złoty Medal

1995 - Sanok
IX Spotkania Gitarowe
Andrzej Stanisławczyk - klasa mgr Małgorzaty Łoś - II miejsce
 
1996 - Olsztyn
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów w klasie fletu Szkół Muzycznych II°
Agata Nowak -  klasa mgr Andrzeja Jarmuły - II miejsce 

1996 - Bydgoszcz
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „ Artur Rubinstein in Memoriam”
Adam Chlastawa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - półfinały

1996 - Wydanie płyty CD - Orkiestra Kameralna PLM - mgr Zbigniewa Musiała

1997 - Bielsko-Biała
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski im. A.Krzanowskiego
Michał Janocha- II nagroda i stypendium Ministra Kultury i Sztuki

1997 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - EPTA
Ewelina Fidowicz - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie
 
1997 - Sanok
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - II nagroda

1997 - Neerpelt
Międzynarodowy Festiwal Młodach Muzyków
Orkiestra Rozrywkowa pod dyrekcją Andrzeja Komorowskiego
II miejsce

1999 - Głubczyce
II Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów
Marcin Parys - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - finalista

2000 - Rzeszów
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Kontrabasu
Jakub Cywiński - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - I miejsce

2000 - Warszawa
Przesłuchania Makroregionalne i Ogólnopolskie
Tomasz Pawłowski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce w kraju

2000 - Chełm
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Wiesław Ochwat -  klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce

2000 - Jasło
VIII Jasielskie Spotkania z Muzyką Kameralną
Małgorzata Podstawska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - I miejsce

2000 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - V miejsce

2000 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Tomasz Pawłowski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki- I miejsce

2000 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce

2000 - Gorlice
Małopolski Konkurs  Akordeonowy
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wieława Kusiona - II miejsce

2001 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce
Łukasz Cebula - klasa mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie

2001 - Kraków
Międzynarodowy Festiwal Jazzowy „ Jazz Juniors”
Zespół „Up to date” - opiekun mgr Wacław Smoliński - II nagroda

2002 - Kraków
Makroregionalne Przesłuchania  Uczniów Klas Fortepianu I°
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce

2002 - Gorlice
Małopolski Konkurs Akordeonowy
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - II miejsce

2002 - Bydgoszcz
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Artur Rubinstein in Memoriam”
Tomasz Pawłowski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II etap

2002 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Zdzisław Wojtynkiewicz - klasa mgr Alicji Płonki - III miejsce

2002 - Przeworsk
Przeworski Festiwal Saksofonowy Uczniów Szkół Muzycznych
Stopnia Podstawowego
Michał Król - klasa mgr Joanny Bielskiej - wyróżnienie

2002 - Gdynia
Festiwal Jazz Sax
I nagroda dla zespołu „Up to Date”
 
2002 - Chełm
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - III miejsce

2002 - Gdynia
Festiwal Jazz Sax
Jakub Cywiński - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - I nagroda dla
najlepszego instrumentalisty

2002 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce

2002 - Gorzów Wielkopolski
Pomorska Jesień Jazzowa
I nagroda dla zespołu „Up to Date”
 
2002 - Gliwice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Agata Piękosz - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
        
2002 - Gorlice
Małopolski Konkurs Akordeonowy
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - II miejsce

2003 - Jasło
Jasielskie Spotkania Muzyczne
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce

2003 - Kłodzko        
VII Spotkanie Najmłodszych Wiolonczelistów
Jessica Bieniarz - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - wyróżnienie

2003 - Kraków
Międzynarodowy Konkurs Sztuki - polska edycja
Karolina Cichoń - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce

2003 - Duszniki - Kudowa
I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy
Natalia Warzecha - klasa mgr Urszuli Pikusy - III miejsce

2003 - Rzeszów
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych
I stopnia
Tomasz Bielecki - klasa mgr Tomasza Fiołka - II miejsce

2004 - Buffalo - USA
Igor Lipiński - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - Grand Prix w kategorii
pianistyki

2004 - Kraków
Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Smyczkowych
Justyna Pawłowska - klasa mgr Jana Kołodziejczyka - I miejsce

2004 - Wrocław
VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia
Ewelina Szybilska - klasa mgr Alicji Płonki - wyróżnienie

2004 - Mielec
Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych
Mirosław Tokarczyk - klasa mgr Wacława Smolińskiego - wyróżnienie

2004 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Chopinowski dla uczniów Szkół Muzycznych
II stopnia - grupa młodsza
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce

2004 - Kłodzko
VIII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów
Edyta Słomska -  klasa mgr Bogusława Kołodziejczyka - wyróżnienie
Jessica Bieniarz - klasa mgr Bogusława Kołodziejczyka - wyróżnienie 

2005 - Wrocław
VIII Konkurs Młodych Wiolonczelistów
Edyta Słomska -  klasa mgr Bogusława Kołodziejczyka - II miejsce
Jessica Bieniarz -  klasa mgr Krzysztofa Krawczyka
- wyróżnienie I stopnia

2005 - Skarżysko Kamienna
Konkurs Młodych Pianistów
Marcin Krysa - klasa mgr Anny Szajer - wyróżnienie

2005 - Kraków
Eliminacje „Concurs Musical de France” - polska edycja
Michał Chrobak - klasa dr Marty Komorowskiej - I miejsce

2005 - Przemyśl
XIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona -wyróżnienie

2006 - Opole - Wrocław
Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny - V Ogólnopolski Konkurs Gry na  Zestawie Perkusyjnym
Maksymilian Pach - klasa mgr Tomasza Fiołka - III miejsce

2006 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Chopinowski dla uczniów Szkół Muzycznych
II stopnia - grupa starsza
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie

2006 - Poznań
VIII Młodzieżowy Konkurs Wiolonczelowy im. K.Wiłkomirskiego
Jessica Bieniarz - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika

2006 - Krynica
Małopolskie Przesłuchania Uczniów klas fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia
Barbara Doroszuk - klasa mgr Lidii Skrok - II miejsce
Marta Krysa  - klasa mgr Anny Szajer - II  miejsce       
Emilia Chrobak - klasa mgr Teresy Wójtowicz  - wyróżnienie I stopnia
Robert Maciejowski – klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie II stopnia

2006 - Kraków
Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Katarzyna Wrona - I wyróżnienie      
        
2007 - Krynica
XII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Kacper Stolarczyk - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
Tomasz Boruch -  klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie

2007 - Trzęsacz
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce

2007 - Kraków
VI Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla Szkół Muzycznych I stopnia
Marcin Słonina - II miejsce (ex equo)

2007 - Rzeszów
I Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski dla Uczniów SM II°
- grupa starsza
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - I miejsce
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce

2007 - Sanok
Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce

2007 - Gorlice
XII Konfrontacje Gorlickie Akordeonowe - kategoria III do 18l.
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - III nagroda

2007 - Kłodzko
XVII Kłodzki Konkurs Pianistyczny
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce

2007 - Łańcut
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego
- grupa I Barbara Doroszuk - klasa mgr Lidii Skrok - III miejsce

2007 - Gorlice
Festiwal  Akordeonowy
Łukasz Radłowski - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV nagroda

2007 - Krynica
XII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Cz. Drożdziewicza
Kacper Stolarczyk - klasa  mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
Tomasz Boruch - klasa  mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie

2007 - Rybnik
Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów
Edyta Słomska - klasa  mgr Bogdana Kołodziejczyka - II miejsce

2007- Mielec
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
Witold Wróbel - klasa mgr Tomasz Ożoga - II miejsce

2007- Będzin
Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek
Mariola Madej - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2008 - Krynica
IXX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I °
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - III nagroda

2008 - Trzęsacz
XI Międzynarodowy Festiwal Gitarowy
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce
Tomasz Boruch - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie

2008 - Stalowa Wola
III Międzynarodowy Konkurs im. J. Garści
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - IV nagroda

2008 - Lublin
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce

2008 - Mielec
Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych
Jakub Łępa - klasa mgr Joanny Różańskiej - I miejsce

2008 - Jasło
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. S. Woytowicz
Tomasz Kumięga - klasa dr Alicji Płonki - II nagroda

2008 - Rybnik
VIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów
Edyta Słomska - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - III miejsce

2008 - Jasło
III Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie

2008 - Kraków
VI Międzynarodowy Festiwal "Wiosna Młodych Kameralistów"
Libertrio w składzie Martyna Basta, Katarzyna Pulit i Magdalena Pulit - klasa
mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie

2008 - Karpacz
IV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy "Gitaromania"
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce

2008 - Słowacja
XII Międzynarodowy Konkurs B. Warchala
Edyta Słomska - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - III nagroda

2008 - Kraków
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Katarzyna Pulit - laureatka
Magdalena Pulit - laureatka



2008 - Tarnów
I Międzynarodowy Konkurs Jazzowy

Warm Kwintet w składzie: Kajetan Borowski - fortepian, Jakub Dworak - kontrabas, Daniel Kapustka - perkusja, Michał Król - saksofon, Paweł Południak (absolwent) - trąbka - III miejsce

Jakub Dworak - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - I miejsce

Kajetan Borowski - klasa mgr Waldemara Różańskiego - I miejsce


2008 - Kraków
VI Regionalny Słuchowy Test Sprawnościowy dla uczniów szkół muzycznych II°
Monika Dziurawiec - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - III nagroda
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - III nagroda

2008 - Opole
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - III miejsce

2008 - Warszawa
Międzynarodowy Konkurs Rysunku Dziecięcego pt.: „To jest mój Meksyk 2008”
Julia Honkisz - jedna z dwóch laureatek z Polski

2009 - Chełm
Międzynarodowy Konkurs „Gitara na kresach”
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce

2009 - Kraków
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce oraz wyróżnienie
za najlepiej wykonany utwór I. J. Paderewskiego

2009 - Tarnobrzeg
VI Regionalny Konkurs uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia
„Dziecięce Interpretacje Muzyczne - Tarnobrzeg 2009”
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie

2009 - Kraków
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Katarzyna Pulit - laureatka

2009 - Sanok
XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - II miejsce w gr. 1

2009 - Sanok
XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce w gr. 2

2009 - Warszawa
Centralny Etap Olimpiady Artystycznej
Ewa Bogula - klasa mgr Ewy Cieślik – finalistka z wyróżnieniem

2009 - Skarżysko-Kamienna
II Międzynarodowy XXVII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2009”
Marian Michalski -  klasa mgr Anny Szajer - I miejsce oraz dodatkowo nagroda za osobowość i indywidualność oraz indywidualne wyróżnienie jurorów

2009 - Jasło
IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce (I nie przyznano)

2009 - Rzeszów
II Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce w I grupie

2009 - Rzeszów
II Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie w III grupie

2009 - Gorlice
XIII Konfrontacje Akordeonowe
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie

2009 - Żywiec
X Konkurs Skrzypcowy dla klas II i III
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - I miejsce

2009 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce

2009 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce (ex aequo)

2009 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara Viva”
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - I miejsce

2009 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara Viva”
Kwintet gitarowy w składzie: Martyna Basta, Paulina Mróz, Tomasz Boruch, Marcin Turski, Miłosz Potoczny - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie

2009 - Myślenice
I Regionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - III miejsce

2009 - Łańcut
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce

2009 - Łańcut
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce

2009 - Trzęsacz
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Duet gitarowy w składzie: Julia Żarnowska, Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce

2009 - Trzęsacz
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie


2009 - Tarnów
II Międzynarodowy Konkurs Jazzowy
W kategorii solowej:
Michał Król (absolwent) - I miejsce (ex aequo)
Jakub Dworak - I miejsce (ex aequo)
Tomasz Boruch - wyróżnienie
Jan Gąsawski - wyróżnienie
Daniel Kapustka - wyróżnienie
Miłosz Potoczny - osobowość regionu
W grupie do 19 lat w kategorii zespołowej:
Michael King Trio w składzie: Michał Król, Jakub Dworak, Daniel Kapustka - I miejsce
The Nerehood w składzie: Tomasz Boruch, Jan Gąsawski, Marcin Turski, Miłosz Potoczny, Adam Tadel, Janusz Boruch - II miejsce
Opieka artystyczna - mgr Piotr Pociask

2009 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. M. Karłowicza
Tomasz Kumięga - klasa dr Alicji Płonki - I nagroda

2009 - Kraków
VII Regionalny Test Sprawnościowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - I miejsce

2009 - Kielce
Festiwal „Świętokrzyska Jesień Gitarowa”
Karol Mach - klasa mgr Moniki Zębaty - III miejsce

2009 - Opole
III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - wyróżnienie I stopnia

2009 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Krzysztof Mrzygłód - klasa mgr Rafała Papiernika - wyróżnienie



2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Ewa Bochenek - klasa mgr Jerzego Cieślika - laureatka

2010 - Mielec
Podkarpackie Spotkania Uczniów Szkół Muzycznych I i II°
Karolina Szawica - klasa mgr Tomasza Ożoga - II miejsce

2010 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie w klasie śpiewu solowego
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2010 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie w klasie fortepianu
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie

2010 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie w klasie fortepianu
Marcin Krysa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie

2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Tomasz Kumięga - klasa dr Alicji Płonki - II miejsce

2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2010 - Kraków
IV Konkurs „Młody Awangardzista”
Kinga Piekarz - klasa mgr Moniki Zębaty - III miejsce

2010 - Kraków
IV Konkurs „Młody Awangardzista”
Kornel Kowalczyk - klasa mgr Piotra Skwary - III miejsce

2010 - Kraków
IV Konkurs „Młody Awangardzista”
Wiktor Molenda - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce

2010 - Jasło
V Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce

2010 - Jasło
V Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce

2010 - Limanowa
XV Regionalny Przegląd Uczniów Klasy Skrzypiec
Zuzanna Witek - klasa mgr Magdaleny Szuster - I miejsce

2010 - Limanowa
XV Regionalny Przegląd Uczniów Klasy Wiolonczeli
Jakub Nowak - klasa mgr Katarzyny Chrobak - II miejsce

2010 - Limanowa
XV Regionalny Przegląd Uczniów Klasy Gitary
Jakub Kołpa - klasa mgr Piotra Skwary - III miejsce

2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
Marta Krysa - klasa mgr Justyny Kułakowskiej - laureatka

2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
Jagoda Misiaszek - klasa mgr Justyny Kułakowskiej - laureatka

2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów
Karol Mach - klasa mgr Anny Krężel - finalista

2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjów
Karol Mach - klasa mgr Andrzeja Mleczki - finalista

2010 - Gdańsk
Ogólnopolskie Przesłuchania w klasie organów
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - laureat

2010 - Krynica
XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce (I nie przyznano)

2010 - Krynica
XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Jakub Rega - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce

2010 - Krynica
XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - III miejsce (I i II nie przyznano)

2010 - Bochnia
II Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy
Wojciech Żywiec - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - II miejsce

2010 - Konin
XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie

2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie

2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - III miejsce

2010 - Chrzanów
IV Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - II miejsce

2010 - Warszawa-Łomianki-Izabelin
X Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce (ex aequo)

2010 - Warszawa
Ogólnopolski Konkurs „Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć - straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką” - zorganizowany przez IPN, Narodowe Centrum Kultury oraz Fundację „Polsko-Niemieckie Pojednanie”
Agnieszka Ramijan - laureatka wyróżnienia

2010 - Trzęsacz
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce

2010 - Lublin
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Karol Mach - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie

2010 - Rzeszów
Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce

2010 - Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce”
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce (dodatkowo nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina)

2010 - Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce”
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - I miejsce

2010 - Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce”
Michał Niedbała - klasa mgr Teresy Wójtowicz - II miejsce

2010 - Białystok
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów im. Franciszka Karpińskiego
Karolina Chmiel - klasa mgr Wiesława Kaczora - III miejsce

2010 - Białystok
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów im. Franciszka Karpińskiego
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie za wykonanie utworu Mariana Sawy „Intrada Festiva”

2010 - Kraków
I Chopinowski Turniej Pianistyczny
Karolina Krupa - klasa mgr Sławomira Kokoszy - III miejsce (ex aequo)

2010 – Stalowa Wola
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski
Jakub Siembab - klasa mgr Rafała Papiernika - I miejsce
Maciej Marcinkiewicz - klasa mgr Rafała Papiernika - II miejsce       
Bartłomiej Witek - klasa mgr Rafała Papiernika - II miejsce
Jakub Rega - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce

2010 - Kraków
III Krakowski Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej
Urszula Barnaś - klasa mgr Janusza Maciejowskiego - wyróżnienie (w II grupie)
Karolina Krupa - klasa mgr Sławomira Kokoszy - II miejsce (w II grupie)      
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce (w III grupie)

2010 - Kraków
III Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - I miejsce

2010 - Kraków
III Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów
Karolina Chmiel - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie

2011 - Warszawa
Warszawski Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda w grupie III

2011 - Bielsko-Biała
I Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie

2011 - Kraków
VIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Jakub Kapała - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce

2011 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
Zespół kameralny w składzie: Maryla Zając, Artur Kawa, Weronika Kociołek, Anna Nawrocka - klasa dr Danuty Augustyn - III miejsce

2011 - Olsztyn
V Międzyszkolny Konkurs Organowy
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - II miejsce

2011 - Mielec
Podkarpackie Spotkania Instrumentów Dętych Drewnianych
Agnieszka Kozioł - klasa mgr Wojciecha Krawca - wyróżnienie I stopnia

2011 - Gorlice
II Spotkania Gitarowe
Grzegorz Rubacha - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 - Gorlice
II Spotkania Gitarowe
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 - Gliwice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - I miejsce oraz nagroda specjalna za interpretację pieśni L. Różyckiego

2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - I miejsce

2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Jakub Kołpa - klasa mgr Piotra Skwary - wyróżnienie

2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Grzegorz Rubacha - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 – Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 - Kraków
VIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
Jakub Kapała - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce

2011 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjów
Katarzyna Pulit - laureatka

2011 - Skarżysko-Kamienna
IV Międzynarodowy XXIX Konkurs Młodych Pianistów Nad Kamienną
Michał Niedbała - klasa mgr Teresy Wójtowicz - III miejsce

2011 - Bielsko-Biała
I Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie w kategorii kompozytorskiej

2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce

2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce

2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Jakub Rega - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce

2011 - Wieliczka
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 333
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - I wyróżnienie

2011 - Kraków
V Małopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Karolina Wrona - klasa dr Danuty Augustyn - I miejsce (ex aequo)

2011 - Kraków
V Małopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Zuzanna Ogorzelec - klasa dr Danuty Augustyn - I miejsce (ex aequo)

2011 - Dębica
V Wiosenne Spotkania Pianistyczne
Dominika Dąblewska - klasa mgr Teresy Wójtowicz - I miejsce

2011 - Tarnów
XXVII Przegląd Talentów Muzycznych organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące
Zespół Play Fresh w składzie: Paulina Ostrowska, Adam Tadel, Karol Mach, Jan Gąsawski, Janusz Boruch - I miejsce

2011 - Sanok
XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce

2011 - Sanok
XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Albert Skolmowski - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie

2011 - Skierniewice
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce

2011 - Skierniewice
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce

2011 - Szafarnia
XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda

2011 - Żywiec
II Konkurs Altówkowy
Ewa Więcek - klasa mgr Urszuli Pikusy - I miejsce

2011 - Sanok
Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - II miejsce

2011 - Kielce
Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy "Gitara Viva"
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - I miejsce

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Julia Sypień - klasa mgr Jana Kołodziejczyka - II miejsce

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - nagroda Gran Prix

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Kwintet gitarowy w składzie: Julia Żarnowska, Wiktor Molenda, Martyna Basta, Miłosz Potoczny, Paulina Mróz - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Dominika Dąblewska - klasa mgr Teresy Wójtowicz - I miejsce w gr. I

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Maria Źrebiec - klasa mgr Lidii Skrok - III miejsce w gr. I

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Oliwia Mikina - klasa mgr Katarzyny Kumorek - wyróżnienie w gr. II

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Gabriela Kurczab - klasa mgr Anny Ambrozik - wyróżnienie w gr. II

2011 - Bochnia
III Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy
Monika Poliszak - klasa mgr Moniki Biedy-Kapias - III miejsce

2011 - Tarnów
Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Joanna Podgórnik - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2011 - Tarnów
Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Katarzyna Poręba - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2011 - Kraków
Małopolski Konkurs Recytatorski
Paweł Trojak - klasa dr Alicji Płonki - I miejsce

2011 - Piotrków Trybunalski
VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Robert Maciejowski - klasa prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - I nagroda oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworów Ignacego Jana Paderewskiego

2011 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - wyróżnienie

2011 - Tarnów
I Ogólnopolski Konkurs Organowy Diecezjalnych Studium Organistowskich
Mateusz Marta - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - wyróżnienie

 

2012 - Żagań
XVII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski - klasa prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego- wyróżnienie

 

2012 - Kraków
IX Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Joanna Barwacz - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - II miejsce

 

2012 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA w Warszawie
Paweł Szkotak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - III miejsce

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Magdalena Pulit - OSM IIºkl.3 –uczennica mgr Joanny Wolańskiej - laureatka

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Katarzyna Pulit - OSM IIºkl.3 –uczennica mgr Joanny Wolańskiej - finalistka

 

2012 -  Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Ewa Więcek - OSM IIºkl.4 - klasa altówki mgr Urszuli Pikusy – II miejsce
Akompaniująca uczennicy p. mgr O.Drażnycia została wyróżniona za najlepszy akompaniament.

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Biblijny
Aleksandra Kumorek - OSM Iºkl.6a – uczennica ks.Pawła Cyza  - laureatka

 

2012 -  Warszawa
XIII Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski
Jakub Siembab - SM IIºkl.5 – uczeń mgr Rafała Papiernika - wyróżnienie

 

2012 -  Łódź
Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny
Marcin Słonina - OSM IIºkl.5 – uczeń mgr Krzysztofa Kani - wyróżnienie

 

2012 -  Nowy Targ
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Kornel Kowalczyk - OSM IIºkl.2 – uczeń mgr Piotra Skwary – III miejsce

 

2012 -  Nowy Targ
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Karol Mach - SM IIºkl.5  – uczeń mgr Łukasza Chmiela – I miejsce

 

2012 -  Jasło
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - OSM II° kl.1– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego – II nagroda w gr. II

 

2012 -  Dobczyce
II Ogólnopolski Konkurs    Gitarowy "Młodzi Czarodzieje Gitary"

Sylwia Nowak - OSM I° kl.6b – uczennica mgr Piotra Skwary – wyróżnienie

 

2012 -  Dobczyce
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi Czarodzieje Gitary"

Jakub Radłowski - OSM I° kl.4a – uczeń mgr Łukasza Chmiela – III miejsce

 

2012 -  Jaslo
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Jakub Rega - SM I° kl.5a  – uczeń mgr Anny Szajer – wyróżnienie

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Jakub Rega - SM I° kl.5a  – uczeń mgr Anny Szajer – III miejsce (II nie przyznano)

 

2012 -  Jaslo
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Maria Źrebiec - OSM I° kl.2b  – uczennica mgr Lidii Skrok – wyróżnienie

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Adrianna Siedlik - OSM I° kl.3a  – uczennica mgr Barbary Taraszki – wyróżnienie w grupie I
 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Maria Źrebiec - OSM I° kl.2b  – uczennica mgr Lidii Skrok – wyróżnienie w grupie I

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Miłosz Marcinkiewicz- OSM I° kl.3a  – uczeń mgr Anny Szajer – wyróżnienie w grupie I

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Dominika Dąblewska - OSM I° kl.3a  – uczeń mgr Teresy Wójtowicz– II miejsce w grupie I

 

2012 -  Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Tomasz Furman - SM II° kl.3  – uczeń z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki – wyróżnienie                                                                                                                                                      
Akompaniament -  Sławomir Kokosza

 

2012 -  Łańcut
Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków
Joanna Barwacz - OSM I° kl.6b  – uczennica z klasy skrzypiec mgr  Magdaleny Szuster– III miejsce
Akompaniament  - mgr Katarzyna Kumorek

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Języka Polskiego
Magdalena Pulit - OSM II° kl.3 – laureatka – I miejsce


2012 – Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Jakub Radłowski - OSM Iº kl.4a – uczeń mgr Łukasza Chmiela - I miejsce


2012 – Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Konrad Kowal - SM Iº/6 kl.2 – uczeń mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie


2012 – Kielce
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Joanna Barwacz OSM Iº kl. 6b – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  - II miejsce w grupie III
mgr Katarzyna Kumorek – wyróżnienie za akompaniament


2012 – Kielce
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Agnieszka Siedlik OSM Iº kl. 6a – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  - II miejsce w grupie III
mgr Katarzyna Kumorek – wyróżnienie za akompaniament


2012 – Mielec
V Polskie Spotkania Kontrabasowe
Artur Łukasik OSM Iº kl. 6a – uczeń z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Krawczyka - II miejsce w kategorii II

 

2012 Krosno
Krośnieński  Festiwal  Klarnetowy
Kaja Wiater - OSM II° - kl. III - uczennica z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika - III miejsce

 

2012 Nowy Targ
VII Przegląd  Instrumentów  Dętych
Piotr Stanowski – kl. 4 SMI/4 - uczeń z klasy fletu mgr Małgorzaty Góreckiej - II miejsce


2012 Tuchów
XV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Adrianna Siedlik  -  OSM I° - kl. 3a - uczennica z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki - II  nagroda


2012 Tuchów
XV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Dominika Dąblewska  -  OSM I° - kl. 3a - uczennica z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz -  III  nagroda ex quo


2012 Kielce
IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Martyna Basta -  OSM II kl. 3 – z klasy gitary mgr Piotra Pociaska  -  wyróżnienie


2012 Kielce
IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Kwintet Gitarowy mgr Piotra Pociaska  -  w składzie:
Martyna Basta  -  kl. 3 OSM II, Wiktor Molenda  - kl. 2 OSM II, Karol Mach  -  kl. 5 SM II, Kornel Kowalczyk  - kl. 2 OSM II, Adam Tadel  -  kl. 5 OSM II - II miejsce

 

2012 Krynica Zdrój
XXI Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych  I stopnia
Adrianna Siedlik  -  OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki  -  II miejsce – ex quo


2012 Krynica Zdrój
XXI Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych  I stopnia
Aleksandra Tadel  -  OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer  -  II miejsce  -  ex quo
 


2012 Chrzanów
Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- fortepian solo
Miłosz Marcinkiewicz  - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer  -  wyróżnienie

 

2012 Chrzanów
Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- fortepian solo
Dominika Dąblewska  - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Teresa Wójtowicz  -  wyróżnienie


2012 Skarżysko-Kamienna
V Międzynarodowy , XXX Konkurs Młodych Pianistów
Jakub Rega  -  OSM I kl.5a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer  -  III miejsce


2012 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
Agnieszka Siedlik  -  OSM I kl.6a – z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  -  II miejsce

 

2012 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
Joanna Barwacz  - OSM I kl.6b – z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  -  II miejsce

 

2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Marian Michalski  - klasa 1 OSM II, z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko  - Grand Prix Festiwalu


2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Soliści – grupa młodsza:
Agnieszka Siedlik  - kl. 6a OSM I, z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - I miejsce
Michał Niedbała  - kl. 5 SM I/6, z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz - II miejsce
Jakub Rega  -  kl. 5a OSM I,  z klasy fortepianu mgr Anny Szajer - II miejsce
Joanna Barwacz  -  kl. 6b OSM I,  z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - III miejsce
Sylwia Nowak  -  kl. 6b OSM I,  z klasy gitary mgr Piotra Skwary - III miejsce


2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Soliści – grupa starsza:
Weronika Rypel   - kl.5  SM II,  z klasy saksofonu mgr Joanny Różańskiej - II miejsce
Piotr Stanowski   -  kl.4  SM I/4,  z klasy fletu mgr Małgorzaty Góreckiej - II miejsce
Patryk Budzik  -  kl.4  OSM II,  z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka -  III miejsce
Julia Żarnowska   - kl.1  SM II,  z klasy gitary mgr Piotra Pociaska - III miejsce
Anna Nawrocka   -  kl.6  OSM II,  z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Sikory - III miejsce

 

2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Zespoły– grupa starsza:
Kwartet Smyczkowy „Corda”  w składzie: Karolina Wrona, Zuzanna Ogorzelec, Ewa Wiecek, Patrycja Sobczyk  - prowadzenie dr Danuta Augustyn - I miejsce
Zespół perkusyjny „Przez Zasiedzenie”  -   w składzie:  Bartłomiej Witek, Paweł Swoszowski, Przemysław Kuta  - prowadzenie mgr Tomasz Fiołek - I miejsce
Duet Klarnetowy  - w składzie:  Kaja Wiater, Patryk Budzik - prowadzenie mgr Michał Poniżnik - III miejsce


2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Zespół The Neverhood w składzie:  

• Adam Tadel
• Jan Gąsawski
• Miłosz Potoczny
• Bartłomiej Witek
• Przemysław Kuta - zajął drugie miejsce.


2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Zespół  w składzie:   

• Mikołaj Turski
• Artur Łukasik
• Robert Wypasek
• Krzysztof Walkowicz
• Jakub Szymański
• Weronika Nawrocka - otrzymał Honorowe Wyróżnienie Young Musicians.


2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Soliści:   

• Adam Tadel
• Jan Gąsawski
zajęli II miejsce w kategorii solowej w grupie do 19 lat.  


2012 Łomianki-Izabelin-Warszawa
XII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego „
Michał Niedbała  - z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz  - II nagroda


2012 Kraków
V Krakowski Konkurs Młodych Organistów w Krakowie
Paweł Szkotak  -  OSM II° - kl. 3 - uczeń z klasy organów mgr Elżbiety Maciejowskiej i mgr Wiesława Kaczora - &nbspIII miejsce


2012 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Marcin Słonina  -  OSM II° - kl. 6 - uczeń mgr Agnieszki Stańczyk - wyróznienie 
Jadwiga Korus  -  OSM II° - kl. 6 - uczennica mgr Agnieszki Stańczyk - III miejsce 


2012 Kraków
XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski  -  OSM II° kl.3– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - I-sze miejsce oraz nagroda specjalna im. Haliny Czerny-Stefańskiej za utwory Chopina.  


2012 Budapeszt
IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin + …”
Marian Michalski  -  OSM II° kl.II– uczeń z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki –III miejsce 


2012 Przemyśl
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Kornel Uriasz  -  OSM I° kl.4b– uczeń z klasy akordeonu mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie 


2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Dominika Cecot  -  OSM I° kl.5b– uczennica z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – III miejsce 


2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Zofia Guzik  -  OSM I° kl.5a– uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – II miejsce 


2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Jakub Radłowski  -  OSM I° kl.5a– uczeń z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – III miejsce 


2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia
Kwartet smyczkowy CORDA w składzie: Karolina Wrona - I skrzypce , Zuzanna Ogorzelec - II skrzypce , Ewa Więcek – altówka , Patrycja Sobczyk – wiolonczela   -  OSMII° , nauczyciel dr Danuta Augustyn – wyróżnienie 


2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Dominika Papiernik  -  OSM I° kl.5b– uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – wyróżnienie 


2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Nauczyciele: mgr Magdalena Szuster - wyróżnienie za przygotowanie, dr Danuta Augustyn - wyróżnienie za przygotowanie i mgr Katarzyna Kumorek - wyróżnienie za akompaniament.


2013 Antonin
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych”
Robert Maciejowski  -  OSM II° kl.2– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - wyróżnienie


2013 Jelenia Góra
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy „GITAROMANIA
Martyna Basta  -  OSM II° - kl. 4 - uczennica z klasy gitary mgr Piotra Pociask - wyróżnienie


2013 Antonin
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych”
Marian Michalski   -  OSM II° kl.2– uczeń mgr Jarosława Iwaneczko- wyróżnienie


2013 Kraków
Regionalny Konkurs z Ksztalcenia Słuchu
Michał Niedbała  -  SM I° kl.6/6– uczeń z klasy mgr Elżbiety Kuzemko-Rausz–wyróżnienie 


2013 Bielsko-Biała
VII Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy
Marcin Słonina  -  OSM II° kl.6– uczeń z klasy mgr Agnieszki Stańczyk–III miejsce 


2013 Olsztyn
VI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych
Paweł Szkotak  -  OSM II° kl.4– uczeń z klasy organów mgr Wiesława Kaczora–III miejsce 


2013 Olsztyn
VI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych
Krystian Rąpała  -  SM I° kl.1– uczeń z klasy organów mgr Wiesława Kaczora–IV miejsce 


2013 Jasło
VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Robert Maciejowski  -  SM II° kl.2– uczeń z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego –I miejsce 


2013 Jasło
VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Marian Michalski  -  SM II° kl.2– uczeń z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko –wyróznienie 


2013 Rust-Austria
International Guitar Festiwal Rust - Austria, Alirio Diaz Jugendwettbewerb
Martyna Basta  -  SM II° kl.4– uczennica z klasy gitary mgr Piotra Pociaska –I miejsce 


2013 Zamość
Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych
Michał Niedbała  -  SM I° kl.6– Duet przygotowały mgr Teresa Wójtowicz i mgr Anna Szajer–II miejsce 


2013 Zamość
Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych
Adrian Łazarczyk  -  uczeń SOM – Duet przygotowały mgr Teresa Wójtowicz i mgr Anna Szajer–II miejsce 


2013 Słupca
II Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego– zajął I miejsce w grupie III


2013 Dębica
Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka”
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała II nagrodę


2013 Dębica
Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka”
Maria Źrebiec  -  uczennica kl.3 OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok– otrzymała I nagrodę


2013 Skarżysko Kamienna
XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2013”;
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała II nagrodę w grupie I


2013 Skarżysko Kamienna
XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2013”;
Jakub Rega  -  uczennica kl.6 OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymała III nagrodę w grupie II


2013 Gorlice
IV Spotkania Gitarowe ;
Jakub Radłowski  -  uczeń kl.5 OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela– otrzymał Dyplom w Randze Złotego Medalu ;


2013 Gorlice
IV Spotkania Gitarowe
Konrad Kowal  -  uczeń kl.3 SM I°/6 z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela– otrzymał Dyplom w Randze Złotego Medalu


2013 Kosice – Słowacja
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr.hab. Mirosława Herbowskiego – zajął I miejsce w kat. III


2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Jan Łukasik  -  uczeń kl.3 OSM I° z klasy perkusji mgr Jana Krawczyka – zajął II miejsce


2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Michał Smajdor  -  uczeń kl.5 OSM I° z klasy perkusji mgr Jana Krawczyka – otrzymał wyróżnienie


2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Michał Świerczek  -  uczeń kl.4 OSM I° z klasy perkusji mgr Sylwestra Malinowskiego – otrzymał wyróżnienie


2013 Tuchów
XVI Małopolski Konkurs Pianistyczny ”
Patryk Pacocha  -  uczeń kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak- Skóra – otrzymał wyróżnienie


2013 Tuchów
V Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy ”Młody Polski Wiolonczelista” ”
Monika Poliszak  -  uczeń kl.1 SM II° z klasy wiolonczeli mgr Moniki Biedy - Kapias – otrzymał wyróżnienie


2013 Kielce
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva” ”
Kwintet gitarowy:     Martyna Basta - kl. 4 OSM II° , Julia Żarnowski - kl. 2 SM II° , Wiktor Molenda - kl. 3 OSM II° , Kornel Kowalczyk - kl. 3 OSM II° , Jan Kanty Karpiński - kl. 4 SM II° z klasy mgr Piotra Pociaska – zajął III miejsce


2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Julia Żarnowska  -  uczeń kl.2 SM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – zajęła III miejsce


2013 Kielce
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva” ”
Jakub Radłowski  -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – otrzymał wyróżnienie


2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Michał Niedbała  -  uczeń kl.6 SM I°/6 z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz – zajął I miejsce


2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Wiktor Molenda  -  uczeń kl.3 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – zajął II miejsce


2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Dominika Cecot  -  uczennica kl.5b OSM I° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła II miejsce


2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Zuzanna Ogorzelec  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła II miejsce


2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Karolina Krupa  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy fortepianu mgr Sławomira Kokoszy – zajęła II miejsce


2013 Rzeszów
II Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych ”
Duet :   -  Michał Niedbała - kl. 6 SM I°/6 , Adrian Łazarczyk - kl. 4 SM I°/4 z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz i mgr Anny Szajer - – zajął I miejsce


2013 Myślenice
Podkarpacki Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista””
Maria Źrebiec  -  uczennica kl.3 OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok – otrzymała wyróżnienie w grupie II


2013 Piotrków Trybunalski
Ogólnopolski Konkurs Klarnetowy”
Duet:    Kaja Wiater - kl. 4 OSM II° , Patryk Budzik - kl. 5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika – otrzymał wyróżnienie


2013 Szafarnia
XXI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla Dzieci i Młodzieży ”
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego– otrzymał II nagrodę


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jakub Rega  -  uczeń kl.6a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął II miejsce (kategoria solistów – grupa młodsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Miłsz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął III miejsce (kategoria solistów – grupa młodsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jakub Chrobak  -  uczeń kl.1b OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał wyróżnienie (kategoria solistów – grupa młodsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała wyróżnienie (kategoria solistów – grupa młodsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Aleksandra Schab  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy fletu mgr Sylwii Błaszczyk– zajęła II miejsce (kategoria solistów – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Przemysław Sumyk  -  uczeń kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka– zajął II miejsce (kategoria solistów – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Patryk Budzik  -  uczeń kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka– otrzymał wyróżnienie (kategoria solistów – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Kaja Wiater  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika– otrzymała wyróżnienie (kategoria solistów – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Maksymilian Jasiczek , Gabriel Skrzypek   -  Zespół „Ksylorimba ” mgr Tomasza Fiołka – zajął III miejsce (kategoria zespoły – grupa młodsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Bartłomiej Witek , Paweł Swoszowski , Przemysław Kuta   -  Zespół perkusyjny mgr Tomasza Fiołka „Przez zasiedzenie – Independent” – zajął I miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jan Gąsawski , Adam Tadel , Bartłomiej Witek , Karol Mach , Miłosz Potoczny , Przemysław Kuta   -  Zespół jazzowy mgr Piotra Pociaska „The Neverhood” – zajął II miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Kaja Wiater , Patryk Budzik   -  Duet klarnetowy , nauczyciel - mgr Michał Poniżnik – zajął III miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Zuzanna Witek – skrzypce , Wiktor Kołodziejczyk – fortepian   -  Duet , nauczyciel - mgr Jan Kołodziejczyk – otrzymał wyróżnienie (kategoria zespoły – grupa starsza)


2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Martyna Basta ,Julia Żarnowska ,Wiktor Molenda ,Kornel Kowalczyk , Jan Kanty Karpiński   -  Kwintet gitarowy , nauczyciel - mgr Piotr Pociask – otrzymał wyróżnienie (kategoria zespoły – grupa starsza)


2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Miłosz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął I miejsce


2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Aleksandra Tadel  -  uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajęła III miejsce


2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Jakub Rega  -  uczeń kl.6a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął II miejsce w grupie III


2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– zajęła I miejsce w grupie I


2013 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Lutosławski w oczach dzieci” ;
Patryk Pacocha  -  uczeń kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak - Skóra– otrzymał I nagrodę (ex quo)


2013 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Lutosławski w oczach dzieci” ;
Maria Źrebiec  -  uczennica kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok– otrzymała I nagrodę (ex quo)


2013 Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Czerwcowe Dźwiękowanie”;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął I miejsce Grand Prix i otrzymał Nagrodę Specjalną za wykonanie Etiudy Witolda Lutosławskiego.


2013 Kraków
IV Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął II miejsce


2013 Siedlce
Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny „Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy”;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– otrzymał wyróżnienie


2013 Kraków
VI Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej ;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął III miejsce


2013 Rzeszów
Ogólnopolski Konkurs Wokalny ;
Paweł Trojak  -  uczeń kl. IV SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki , akompaniament – mgr Sławomir Kokosza – otrzymał wyróżnienie


2013 Radovljica-Slovenia
IX International Competition For Young Pianist- Chopin Golden Ring ;
Robert Maciejowski  -  uczeń kl. III OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego – zajął II miejsce i otrzymał Nagrodę -Srebrny Certyfikat.


2013 Kolbuszowa
VIII Festiwal Młodych Gitarzystów
Jakub Michałek  -  uczeń 1b - SM I°/6 z klasy gitary mgr Lucyny Chwistek-Cisło – otrzymał nagrodę II stopnia


2013 Kolbuszowa
VIII Festiwal Młodych Gitarzystów
Kamil Radziszewski  -  uczeń 1 b -SM I°/6 z klasy gitary mgr Lucyny Chwistek-Cisło – otrzymał nagrodę II stopnia


2013 Tarnów
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mackmillan Primary School Tournament II”
Aurelia Tomasik  -  uczennica kl.3b OSM I° – zajęła II miejsce (grupa wiekowa III-IV)


2013 Tarnów
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mackmillan Primary School Tournament II”
Jakub Kołpa  -  uczeń kl.6b OSM I° – zajął IV miejsce (grupa wiekowa V-VI)


2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – zajął I miejsce


2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepszą interpretację utworu klasycznego


2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepszą interpretację utworu F.Chopina


2014 Tarnów
Mistrzostwa w pływaniu
Grzegorz Rubacha  -  uczeń kl.I OSM II° – zajęła II miejsce w stylu klasycznym


2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Maria Żrebiec  -  uczennica kl.4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok – otrzymała nagrodę w grupie I „Złotego Wirtuoza”


2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Aleksandra Tadel  -  uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Ann Szajer– otrzymała nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu K.Serockiego Preludium III z Suity Preludiów


2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Aleksandra Tadel  -  uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymała nagrodę „Złotego Wirtuoza”


2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Miłosz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu R. Zubka „Sabałowe Bajania”


2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Miłosz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał nagrodę w grupie II „Złotego Wirtuoza”


2014 Kraków
Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2013/2014
Julia Filip  -  uczennica kl.5b OSM I° – została Laureatką


2014 Żagań
XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – zajął II miejsce


2014 Gdańsk
I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy
Olaf Szymański  -  uczeń kl.V OSM I° z klasy altówki Mgr Urszuli Pikusy – zajął I miejsce w II grupie altówek


2014 Olkusz
I Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista”
Szymon Pierzchała   -  uczeń kl.2a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – otrzymał wyróżnienie


2014 Cieszyn
III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
Dominika Cecot   -  uczennica kl.6a OSM I° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła III miejsce w kategorii A


2014 Cieszyn
III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
Zofia Guzik   -  uczennica kl.6a OSM I° z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – zajęła III miejsce w kategorii A


2014 Przemyśl-Krasiczyn
Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej
Adrianna Siedlik   -  uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki – zajęła I miejsce (I kategoria)


2014 Wrocław
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń kl.4 SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki, mgr Małgorzaty Podstawskiej i mgr Sławomira Kokoszy – zajął II miejsce


2014 Limanowa
XVII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej
Jakub Radłowski   -  uczeń 6a OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – zajął II miejsce (w grupie III)


2014 Limanowa
XVII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej
Konrad Kowal   -  uczeń kl.4b OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – zajął II miejsce (w grupie II)


2014 Rzeszów
III Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski   -  uczeń kl. III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M. Herbowskiego – zajął I miejsce i otrzymał Nagrodę Specjalną w grupie III za najlepsze wykonanie walca


2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Wiktor Molenda   -  uczeń kl.4 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymał wyróżnienie


2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Julia Żarnowska   -  uczennica kl.3 SM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymała wyróżnienie


2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Martyna Basta   -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymała nagrodę Grand Prix


2014 Skarżysko Kamienna
VI Międzynarodowy , XXXII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”
Adrianna Siedlik   -  uczennica kl.5 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki – otrzymała II nagrodę ( w grupie II)


2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Aleksandra Tadel   -  uczennica kl.5a SM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer – zajęła III miejsce w grupie I


2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Miłosz Marcinkiewicz   -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer – otrzymał wyróżnienie w grupie I


2014 Zamość
III Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Grajmy razem”
Duet fortepianowy w składzie:   -  Anna Chruściel kl.III OSM II° i Marian Michalski kl.III OSM II° – zajął II miejsce


2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Robert Maciejowski   -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M. Herbowskiego – otrzymał I nagrodę


2014 Kielce
III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Zofia Guzik   -  uczennica kl. 6a OSM I° z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – zajęła III miejsce


2014 Olkusz
I Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista”
Szymon Pierzchała   -  uczeń kl.2a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – otrzymał wyróżnienie


2014 Limanowa
VI Ogólnopolskie Spotkania Kontrabasowe w Mielcu
Artur Łukasik   -  uczeń kl. 2 OSM II° z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Krawczyka – zajął I miejsce ( kategoria II)


2014 Kraków
Ogólnopolski Konkurs „Młody Awangardzista”
Zespół dr Danuty Augustyn w składzie:   -  • Agnieszka Siedlik kl 2 OSM IIº • Dominika Cecot kl.6b OSM I° • Izabela Płachta kl. 6 SM I/6 – otrzymał III Nagrodę


2014 Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Sławomir Brotaj   -  uczeń kl. 2a OSM I° z klasy gitary mgr Piotra Skwary – otrzymał III Nagrodę


2014 Krosno
VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne
Anna Chruściel   -  uczennica kl. 3 OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki – zajęła II miejsce


2014 Krosno
VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne
Marian Michalski   -  uczeń kl. 3 OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki – zajął I miejsce


2014 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń kl. 4 SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki – otrzymał Nagrodę Specjalną Wojewody Świętokrzyskiego


2014 Chrzanów
VI Spotkania Młodych Instrumentalistów
Patryk Pacocha   -  uczeń kl. 4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał wyróżnienie w grupie II


2014 Tuchów
XVII Małopolski Konkurs Pianistyczny
Michał Rybczyński   -  uczeń kl. 2b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał wyróżnienie w grupie I


2014 Kraków
II Ogólnopolski Festiwal dla Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Brzdące Dźwiękiem Malujące”
Amelia Socha   -  uczeń kl. 1b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – zajęła III miejsce


2014 Katowice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń kl. 1b OSM I° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki, mgr Małgorzaty Podstawskiej i mgr Sławomira Kokoszy – zajął I miejsce


2014 Kraków
II Ogólnopolski Festiwal dla Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Brzdące Dźwiękiem Malujące”
Mateusz Ćwiokowski   -  uczeń kl. 1a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – zajął III miejsce


2014 Nałęczów
XV Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne”
Michał Rybczyński   -  uczeń kl. 2b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał I nagrodę (grupa I)


2014 Nałęczów
XV Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne”
Patryk Pacocha   -  uczeń kl. 4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał I nagrodę (grupa II)


2014 Szczecin
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny „ MŁODE TALENTY ”
Miłosz Marcinkiewicz   -  uczeń kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer zajął III miejsce


2014 Sierpc
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza
Aleksandra Tadel   -  uczennica kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer zajęłaII miejsce


2014 Wieliczka
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „ CZERWCOWE DŻWIĘKOBRANIE ”
Aleksandra Tadel   -  uczennica kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer otrzymała wyróżnienie za utwór W. Rebikowa „Mignon Valse”


2014 Suwałki
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki otrzymał I Nagrodę oraz Nagrodę Specjalną dla Najlepszego Głosu Męskiego


2014 Białystok
XI Białostocki Festiwal Młodych Organistów
Katarzyna Sacha   -  uczennica klasy organów mgr Wiesława Kaczora zajęła III miejsce


2014 Kąśna Dolna
Ogólnopolski Festiwal - Tydzień Talentów
MIŁOSZ MARCINKIEWICZ (gr. młodsza) , ANNA MARIA CHRUŚCIEL (gr. starsza)   -  zostali uhonorowani dyplomami dla najbardziej obiecujących tarnowskich talentów


2014 Kraków
Test Sprawnościowy z Kształcenia Słuchu
JAKUB GAWEŁEK   -  uczeń kl. 3 OSM II° otrzymał wyróżnienie


2014 Poprad - Słowacja
VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
KORNEL URIASZ– kl. 6b OSM I° z klasy akordeonu p. Pawła Kusiona   -  otrzymał wyróżnienie


2014 Poprad - Słowacja
VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
JAKUB GRZYB – kl. 5a OSM I° z klasy akordeonu p. Pawła Kusiona   -  otrzymał wyróżnienie


2014 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
JOANNA BARWACZ – OSM II° kl. 3 z klasy p.Agnieszki Stańczyk   -  otrzymała wyróżnienie


2014 Dąbrowa Górnicza
I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi Di Canto”
MATEUSZ ĆWIOKOWSKI – kl.2a z klasy perkusji p. Tomasza Bieleckiego   -  otrzymał wyróżnienie


2014 Warszawa
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Leopolda Godowskiego
ROBERT MACIEJOWSKI - kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego   -  zajął I miejsce


2014 Warszawa
III Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu
ARTUR ŁUKASIK - kl.III OSM II° z klasy kontrabasu p.K.Krawczyka   -  zajął I miejsce (II kat.wiekowa)


2015 Warszawa
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Od Bacha do Szymanowskiego”
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego otrzymał III Nagrodę i Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie utworu K.Szymanowskiego


2015 Sanok
VI Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”
W I grupie wiekowej nagrody zdobyli: Juliusz Łukasik (kl. 3a OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Barbara Taraszka,
Michał Rybczyński (kl. 3b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Katarzyna Leśniak-Skóra,
Jakub Chrobak (kl. 3b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer,
Martyna Sabat (kl. 4a OSM I st.) otrzymała Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer,
Gabriela Kurtyka (kl. 4b OSM I st.) otrzymała Dyplom Srebrnego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Ambrozik.
W II grupie wiekowej nagrody zdobyli:
Patryk Pacocha (kl. 5b OSM I st.) otrzymał Dyplom Srebrnego Wirtuoza – nauczyciel p. Katarzyna Leśniak-Skóra
Aleksandra Tadel (kl. 6 OSM I st.) otrzymała Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer
Miłosz Marcinkiewicz (kl. 6b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer.


2015 Starachowice
IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
KACPER FOLTA uczeń kl.1 SM I°/6 z klasy gitary p. Łukasza Chmiela zajął II miejsce


2015 Starachowice
IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
MIKOŁAJ SKÓRKA uczeń kl.1A OSM I° z klasy gitary p. Łukasza Chmiela zajął I miejsce


2015 Kraków
VIII Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych II°
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego otrzymał I Nagrodę i Nagrodę Specjalną


2015 Jasło
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl. 4 OSM II st. w kl. fortepianu p.Mirosława Herbowskiego otrzymał GRAND PRIX i I – szą nagrodę


2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Aleksandra Łabędź – uczennica kl. 2 – II miejsce w gr. II – nauczyciel p.Anna Szajer


2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Juliusz Łukasik –uczeń kl. 3 – II miejsce w gr. III – nauczyciel p.Barbara Taraszka


2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Maciej Waszczyszyn – uczeń kl. 2 – wyróżnienie w gr. II – nauczyciel p.Katarzyna Kumorek


2015 Jasło
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl. 4 OSM II st. w kl. fortepianu p.Mirosława Herbowskiego otrzymał GRAND PRIX i I – szą nagrodę


2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Dawid Nosal – uczeń kl. 3 SM I st.- II miejsce w gr. I- nauczyciel Elżbieta Maciejowska


2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Kinga Szalecka –uczennica kl. 3 OSM II st.- IV miejsce w gr. II- nauczyciel Wiesław Kaczor


2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Katarzyna Sacha-uczennica kl.4 SM II st. – wyróżnienie w gr. III-nauczyciel Wiesław Kaczor


2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Marcin Kucharczyk reprezentujący DSO z kl. II-II st. -IV miejsce w gr. III-nauczyciel Wiesław Kaczor.


2015 Wrocław
X Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych
PATRYK PACOCHA kl.5b OSM I° z klasy fortepianu Katarzyny Leśniak-Skóra otrzymał wyróżnienie


2015 Katowice
V Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy
ARTUR ŁUKASIK uczeń kl.III OSM II° z klasy kontrabasu p. Krzysztofa Krawczyka zajął I miejsce (Kategoria II)


Data utworzenia: 20/02/2008 @ 12:49
Ostatnie zmiany: 26/05/2015 @ 10:43
Kategoria : Nasza szkoła
Strona czytana 239 razy


podgląd wydruku podgląd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku


cadeau.gif

Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie
uczestniczy w Programie "Rozwój Szkolnictwa Artystycznego",
priorytet "Instrumenty dla szkolnictwa artystycznego",
dotyczącym zakupu nowych instrumentów muzycznych dla szkoły.

Zakup instrumentów jest dofinansowany ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
oraz Urzędu Miasta Tarnowa.

 

 

Zespół  Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego
w Tarnowie uczestniczy w Programie „Rozwój Infrastruktury Kultury”,
priorytet „Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”,
dotyczącym wykonania dokumentacji projektowej na zadanie:
„Lux Acoustica – projekt kompleksu przy ZSM w Tarnowie”

Wykonanie dokumentacji projektowej budowy sali koncertowej
jest dofinansowane ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Tarnowa.

 

 


Nasza szkoła
Godziny lekcyjne


  I      -   8.00-8.45
  II     -   8.50-9.35
  III    -   9.40-10.25

  IV   -  10.40-11.25
  V    -  11.30-12.15
  VI   -  12.20-13.05
  VII  -  13.30-14.15

  VIII -  14.20-15.05
  IX   -  15.10-15.55

Fatal error: Call to undefined function SearchOption() in /home/zsmuz/domains/zsmuz.tarnow.pl/public_html/old/inc/boxsearch.inc on line 46