http://www.zsmuz.tarnow.pl/
NAJWYBITNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W TARNOWIE.
1989 - Neerpelt - Belgia
Międzynarodowy Festiwal Młodych Muzyków, Orkiestra Kameralna
pod dyrekcją mgr Romana Zubka - I nagroda - Złoty Medal
1990 - Olsztyn
Ogólnopolskie Przesłuchania Szkół Muzycznych II° w klasie fletu
Agnieszka Cywińska - klasa mgr Andrzeja Jarmuły - I miejsce
1991 - Wrocław
Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II°
Kwartet smyczkowy „ERATO” prowadzony przez mgr Włodzimierza
Siedlika - IV nagroda
1992 - Olsztyn
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów klasy altówki Szkół Muzycznych II°
Paweł Brzychcy - klasa mgr Urszuli Pikusy - VI miejsce
1993 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów w klasie fortepianu Szkół
Muzycznych I°
Iwona Kędroń - klasa mgr Wiesławy Hryń - VI miejsce
Krystian Tkaczewski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - VI miejsce
1993 - Warszawa
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Witoldzie Lutosławskim
Agata Mikuła - przygotowanie mgr Anna Kapnik - wyróżnienie i nagroda
specjalna prof. J.Marchwińskiego
1994 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Sekcji Polskiej Europejskiego
Stowarzyszenia Pedagogów Pianistów EPTA
Krystian Tkaczewski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III nagroda
1994 - Przemyśl
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - I nagroda
1994 - Konin
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Adam Chlastawa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie
1994 - Piotrków Trybunalski
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J.Paderewskiego
Adam Chlastawa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III nagroda
1994 - Sanok
Międzynarodowe Spotkanie Gitarowe
Marcin Rębalski - klasa Małgorzaty Łoś - II nagroda
1995 - Warszawa
Ogólnopolskie Eliminacje do Międzynarodowych Konkursów
Akordeonowych w Klingenthal i Castel Fidardo
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce
1995 - Krynica
Międzynarodowy Festiwal Gitarowy
Marcin Rębalski - klasa mgr Małgorzaty Łoś - III nagroda
1995 - Klingenthal - Niemcy
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce
1995 - Antonin
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - „ Chopin dla najmłodszych”
Ewelina Fidowicz - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II nagroda
1995 - Neerpelt - Belgia
Orkiestra Kameralna pod dyrekcją mgr Zbigniewa Musiała- na konkursie
prowadzona przez mgr Włodzimierza Siedlika - I nagroda - Złoty Medal
1995 - Sanok
IX Spotkania Gitarowe
Andrzej Stanisławczyk - klasa mgr Małgorzaty Łoś - II miejsce
1996 - Olsztyn
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów w klasie fletu Szkół Muzycznych II°
Agata Nowak - klasa mgr Andrzeja Jarmuły - II miejsce
1996 - Bydgoszcz
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „ Artur Rubinstein in Memoriam”
Adam Chlastawa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - półfinały
1996 - Wydanie płyty CD - Orkiestra Kameralna PLM - mgr Zbigniewa Musiała
1997 - Bielsko-Biała
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski im. A.Krzanowskiego
Michał Janocha- II nagroda i stypendium Ministra Kultury i Sztuki
1997 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - EPTA
Ewelina Fidowicz - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie
1997 - Sanok
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Paweł Baranek - klasa mgr Wiesława Kusiona - II nagroda
1997 - Neerpelt
Międzynarodowy Festiwal Młodach Muzyków
Orkiestra Rozrywkowa pod dyrekcją Andrzeja Komorowskiego
II miejsce
1999 - Głubczyce
II Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów
Marcin Parys - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - finalista
2000 - Rzeszów
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Kontrabasu
Jakub Cywiński - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - I miejsce
2000 - Warszawa
Przesłuchania Makroregionalne i Ogólnopolskie
Tomasz Pawłowski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce w kraju
2000 - Chełm
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce
2000 - Jasło
VIII Jasielskie Spotkania z Muzyką Kameralną
Małgorzata Podstawska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - I miejsce
2000 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - V miejsce
2000 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Tomasz Pawłowski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki- I miejsce
2000 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce
2000 - Gorlice
Małopolski Konkurs Akordeonowy
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - I miejsce
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wieława Kusiona - II miejsce
2001 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce
Łukasz Cebula - klasa mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie
2001 - Kraków
Międzynarodowy Festiwal Jazzowy „ Jazz Juniors”
Zespół „Up to date” - opiekun mgr Wacław Smoliński - II nagroda
2002 - Kraków
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu I°
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce
2002 - Gorlice
Małopolski Konkurs Akordeonowy
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - II miejsce
2002 - Bydgoszcz
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Artur Rubinstein in Memoriam”
Tomasz Pawłowski - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II etap
2002 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Zdzisław Wojtynkiewicz - klasa mgr Alicji Płonki - III miejsce
2002 - Przeworsk
Przeworski Festiwal Saksofonowy Uczniów Szkół Muzycznych
Stopnia Podstawowego
Michał Król - klasa mgr Joanny Bielskiej - wyróżnienie
2002 - Gdynia
Festiwal Jazz Sax
I nagroda dla zespołu „Up to Date”
2002 - Chełm
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - III miejsce
2002 - Gdynia
Festiwal Jazz Sax
Jakub Cywiński - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - I nagroda dla
najlepszego instrumentalisty
2002 - Przemyśl
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce
2002 - Gorzów Wielkopolski
Pomorska Jesień Jazzowa
I nagroda dla zespołu „Up to Date”
2002 - Gliwice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Agata Piękosz - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
2002 - Gorlice
Małopolski Konkurs Akordeonowy
Paweł Kusion - klasa mgr Wiesława Kusiona - II miejsce
2003 - Jasło
Jasielskie Spotkania Muzyczne
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce
2003 - Kłodzko
VII Spotkanie Najmłodszych Wiolonczelistów
Jessica Bieniarz - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - wyróżnienie
2003 - Kraków
Międzynarodowy Konkurs Sztuki - polska edycja
Karolina Cichoń - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - II miejsce
2003 - Duszniki - Kudowa
I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy
Natalia Warzecha - klasa mgr Urszuli Pikusy - III miejsce
2003 - Rzeszów
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych
I stopnia
Tomasz Bielecki - klasa mgr Tomasza Fiołka - II miejsce
2004 - Buffalo - USA
Igor Lipiński - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - Grand Prix w kategorii
pianistyki
2004 - Kraków
Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Smyczkowych
Justyna Pawłowska - klasa mgr Jana Kołodziejczyka - I miejsce
2004 - Wrocław
VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia
Ewelina Szybilska - klasa mgr Alicji Płonki - wyróżnienie
2004 - Mielec
Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych
Mirosław Tokarczyk - klasa mgr Wacława Smolińskiego - wyróżnienie
2004 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Chopinowski dla uczniów Szkół Muzycznych
II stopnia - grupa młodsza
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce
2004 - Kłodzko
VIII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów
Edyta Słomska - klasa mgr Bogusława Kołodziejczyka - wyróżnienie
Jessica Bieniarz - klasa mgr Bogusława Kołodziejczyka - wyróżnienie
2005 - Wrocław
VIII Konkurs Młodych Wiolonczelistów
Edyta Słomska - klasa mgr Bogusława Kołodziejczyka - II miejsce
Jessica Bieniarz - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka
- wyróżnienie I stopnia
2005 - Skarżysko Kamienna
Konkurs Młodych Pianistów
Marcin Krysa - klasa mgr Anny Szajer - wyróżnienie
2005 - Kraków
Eliminacje „Concurs Musical de France” - polska edycja
Michał Chrobak - klasa dr Marty Komorowskiej - I miejsce
2005 - Przemyśl
XIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona -wyróżnienie
2006 - Opole - Wrocław
Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny - V Ogólnopolski Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym
Maksymilian Pach - klasa mgr Tomasza Fiołka - III miejsce
2006 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Chopinowski dla uczniów Szkół Muzycznych
II stopnia - grupa starsza
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie
2006 - Poznań
VIII Młodzieżowy Konkurs Wiolonczelowy im. K.Wiłkomirskiego
Jessica Bieniarz - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika
2006 - Krynica
Małopolskie Przesłuchania Uczniów klas fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia
Barbara Doroszuk - klasa mgr Lidii Skrok - II miejsce
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce
Emilia Chrobak - klasa mgr Teresy Wójtowicz - wyróżnienie I stopnia
Robert Maciejowski – klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie II stopnia
2006 - Kraków
Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Katarzyna Wrona - I wyróżnienie
2007 - Krynica
XII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Kacper Stolarczyk - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
Tomasz Boruch - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
2007 - Trzęsacz
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce
2007 - Kraków
VI Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla Szkół Muzycznych I stopnia
Marcin Słonina - II miejsce (ex equo)
2007 - Rzeszów
I Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski dla Uczniów SM II°
- grupa starsza
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - I miejsce
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce
2007 - Sanok
Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV miejsce
2007 - Gorlice
XII Konfrontacje Gorlickie Akordeonowe - kategoria III do 18l.
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - III nagroda
2007 - Kłodzko
XVII Kłodzki Konkurs Pianistyczny
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce
2007 - Łańcut
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego
- grupa I Barbara Doroszuk - klasa mgr Lidii Skrok - III miejsce
2007 - Gorlice
Festiwal Akordeonowy
Łukasz Radłowski - klasa mgr Wiesława Kusiona - IV nagroda
2007 - Krynica
XII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Cz. Drożdziewicza
Kacper Stolarczyk - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
Tomasz Boruch - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
2007 - Rybnik
Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów
Edyta Słomska - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - II miejsce
2007- Mielec
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
Witold Wróbel - klasa mgr Tomasz Ożoga - II miejsce
2007- Będzin
Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek
Mariola Madej - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
2008 - Krynica
IXX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I °
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - III nagroda
2008 - Trzęsacz
XI Międzynarodowy Festiwal Gitarowy
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce
Tomasz Boruch - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2008 - Stalowa Wola
III Międzynarodowy Konkurs im. J. Garści
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - IV nagroda
2008 - Lublin
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce
2008 - Mielec
Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych
Jakub Łępa - klasa mgr Joanny Różańskiej - I miejsce
2008 - Jasło
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. S. Woytowicz
Tomasz Kumięga - klasa dr Alicji Płonki - II nagroda
2008 - Rybnik
VIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów
Edyta Słomska - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - III miejsce
2008 - Jasło
III Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie
2008 - Kraków
VI Międzynarodowy Festiwal "Wiosna Młodych Kameralistów"
Libertrio w składzie Martyna Basta, Katarzyna Pulit i Magdalena Pulit - klasa
mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2008 - Karpacz
IV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy "Gitaromania"
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce
2008 - Słowacja
XII Międzynarodowy Konkurs B. Warchala
Edyta Słomska - klasa mgr Bogdana Kołodziejczyka - III nagroda
2008 - Kraków
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Katarzyna Pulit - laureatka
Magdalena Pulit - laureatka
2008 - Tarnów
I Międzynarodowy Konkurs Jazzowy
Warm Kwintet w składzie: Kajetan Borowski - fortepian, Jakub Dworak - kontrabas, Daniel Kapustka - perkusja, Michał Król - saksofon, Paweł Południak (absolwent) - trąbka - III miejsce
Jakub Dworak - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - I miejsce
Kajetan Borowski - klasa mgr Waldemara Różańskiego - I miejsce
2008 - Kraków
VI Regionalny Słuchowy Test Sprawnościowy dla uczniów szkół muzycznych II°
Monika Dziurawiec - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - III nagroda
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - III nagroda
2008 - Opole
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - III miejsce
2008 - Warszawa
Międzynarodowy Konkurs Rysunku Dziecięcego pt.: „To jest mój Meksyk 2008”
Julia Honkisz - jedna z dwóch laureatek z Polski
2009 - Chełm
Międzynarodowy Konkurs „Gitara na kresach”
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce
2009 - Kraków
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Martyna Smolińska - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce oraz wyróżnienie
za najlepiej wykonany utwór I. J. Paderewskiego
2009 - Tarnobrzeg
VI Regionalny Konkurs uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia
„Dziecięce Interpretacje Muzyczne - Tarnobrzeg 2009”
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie
2009 - Kraków
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Katarzyna Pulit - laureatka
2009 - Sanok
XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - II miejsce w gr. 1
2009 - Sanok
XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce w gr. 2
2009 - Warszawa
Centralny Etap Olimpiady Artystycznej
Ewa Bogula - klasa mgr Ewy Cieślik – finalistka z wyróżnieniem
2009 - Skarżysko-Kamienna
II Międzynarodowy XXVII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2009”
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce oraz dodatkowo nagroda za osobowość i indywidualność oraz indywidualne wyróżnienie jurorów
2009 - Jasło
IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce (I nie przyznano)
2009 - Rzeszów
II Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce w I grupie
2009 - Rzeszów
II Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie w III grupie
2009 - Gorlice
XIII Konfrontacje Akordeonowe
Wiesław Ochwat - klasa mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie
2009 - Żywiec
X Konkurs Skrzypcowy dla klas II i III
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - I miejsce
2009 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce
2009 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce (ex aequo)
2009 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara Viva”
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - I miejsce
2009 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara Viva”
Kwintet gitarowy w składzie: Martyna Basta, Paulina Mróz, Tomasz Boruch, Marcin Turski, Miłosz Potoczny - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2009 - Myślenice
I Regionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - III miejsce
2009 - Łańcut
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce
2009 - Łańcut
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego
Marta Krysa - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce
2009 - Trzęsacz
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Duet gitarowy w składzie: Julia Żarnowska, Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce
2009 - Trzęsacz
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2009 - Tarnów
II Międzynarodowy Konkurs Jazzowy
W kategorii solowej:
Michał Król (absolwent) - I miejsce (ex aequo)
Jakub Dworak - I miejsce (ex aequo)
Tomasz Boruch - wyróżnienie
Jan Gąsawski - wyróżnienie
Daniel Kapustka - wyróżnienie
Miłosz Potoczny - osobowość regionu
W grupie do 19 lat w kategorii zespołowej:
Michael King Trio w składzie: Michał Król, Jakub Dworak, Daniel Kapustka - I miejsce
The Nerehood w składzie: Tomasz Boruch, Jan Gąsawski, Marcin Turski, Miłosz Potoczny, Adam Tadel, Janusz Boruch - II miejsce
Opieka artystyczna - mgr Piotr Pociask
2009 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. M. Karłowicza
Tomasz Kumięga - klasa dr Alicji Płonki - I nagroda
2009 - Kraków
VII Regionalny Test Sprawnościowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - I miejsce
2009 - Kielce
Festiwal „Świętokrzyska Jesień Gitarowa”
Karol Mach - klasa mgr Moniki Zębaty - III miejsce
2009 - Opole
III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - wyróżnienie I stopnia
2009 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Krzysztof Mrzygłód - klasa mgr Rafała Papiernika - wyróżnienie
2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Ewa Bochenek - klasa mgr Jerzego Cieślika - laureatka
2010 - Mielec
Podkarpackie Spotkania Uczniów Szkół Muzycznych I i II°
Karolina Szawica - klasa mgr Tomasza Ożoga - II miejsce
2010 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie w klasie śpiewu solowego
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
2010 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie w klasie fortepianu
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie
2010 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie w klasie fortepianu
Marcin Krysa - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - wyróżnienie
2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Tomasz Kumięga - klasa dr Alicji Płonki - II miejsce
2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
2010 - Kraków
IV Konkurs „Młody Awangardzista”
Kinga Piekarz - klasa mgr Moniki Zębaty - III miejsce
2010 - Kraków
IV Konkurs „Młody Awangardzista”
Kornel Kowalczyk - klasa mgr Piotra Skwary - III miejsce
2010 - Kraków
IV Konkurs „Młody Awangardzista”
Wiktor Molenda - klasa mgr Piotra Pociaska - III miejsce
2010 - Jasło
V Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce
2010 - Jasło
V Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce
2010 - Limanowa
XV Regionalny Przegląd Uczniów Klasy Skrzypiec
Zuzanna Witek - klasa mgr Magdaleny Szuster - I miejsce
2010 - Limanowa
XV Regionalny Przegląd Uczniów Klasy Wiolonczeli
Jakub Nowak - klasa mgr Katarzyny Chrobak - II miejsce
2010 - Limanowa
XV Regionalny Przegląd Uczniów Klasy Gitary
Jakub Kołpa - klasa mgr Piotra Skwary - III miejsce
2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
Marta Krysa - klasa mgr Justyny Kułakowskiej - laureatka
2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
Jagoda Misiaszek - klasa mgr Justyny Kułakowskiej - laureatka
2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów
Karol Mach - klasa mgr Anny Krężel - finalista
2010 - Kraków
Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjów
Karol Mach - klasa mgr Andrzeja Mleczki - finalista
2010 - Gdańsk
Ogólnopolskie Przesłuchania w klasie organów
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - laureat
2010 - Krynica
XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce (I nie przyznano)
2010 - Krynica
XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Jakub Rega - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce
2010 - Krynica
XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I°
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - III miejsce (I i II nie przyznano)
2010 - Bochnia
II Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy
Wojciech Żywiec - klasa mgr Krzysztofa Krawczyka - II miejsce
2010 - Konin
XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - wyróżnienie
2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Julia Żarnowska - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2010 - Kielce
Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - III miejsce
2010 - Chrzanów
IV Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - II miejsce
2010 - Warszawa-Łomianki-Izabelin
X Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - II miejsce (ex aequo)
2010 - Warszawa
Ogólnopolski Konkurs „Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć - straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką” - zorganizowany przez IPN, Narodowe Centrum Kultury oraz Fundację „Polsko-Niemieckie Pojednanie”
Agnieszka Ramijan - laureatka wyróżnienia
2010 - Trzęsacz
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce
2010 - Lublin
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Karol Mach - klasa mgr Moniki Zębaty - wyróżnienie
2010 - Rzeszów
Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce
2010 - Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce”
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce (dodatkowo nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina)
2010 - Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce”
Dominika Janusz - klasa mgr Katarzyny Kumorek - I miejsce
2010 - Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce”
Michał Niedbała - klasa mgr Teresy Wójtowicz - II miejsce
2010 - Białystok
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów im. Franciszka Karpińskiego
Karolina Chmiel - klasa mgr Wiesława Kaczora - III miejsce
2010 - Białystok
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów im. Franciszka Karpińskiego
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie za wykonanie utworu Mariana Sawy „Intrada Festiva”
2010 - Kraków
I Chopinowski Turniej Pianistyczny
Karolina Krupa - klasa mgr Sławomira Kokoszy - III miejsce (ex aequo)
2010 – Stalowa Wola
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski
Jakub Siembab - klasa mgr Rafała Papiernika - I miejsce
Maciej Marcinkiewicz - klasa mgr Rafała Papiernika - II miejsce
Bartłomiej Witek - klasa mgr Rafała Papiernika - II miejsce
Jakub Rega - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce
2010 - Kraków
III Krakowski Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej
Urszula Barnaś - klasa mgr Janusza Maciejowskiego - wyróżnienie (w II grupie)
Karolina Krupa - klasa mgr Sławomira Kokoszy - II miejsce (w II grupie)
Michał Chrobak - klasa mgr Jarosława Iwaneczki - III miejsce (w III grupie)
2010 - Kraków
III Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - I miejsce
2010 - Kraków
III Ogólnopolski Konkurs Młodych Organistów
Karolina Chmiel - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie
2011 - Warszawa
Warszawski Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda w grupie III
2011 - Bielsko-Biała
I Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie
2011 - Kraków
VIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Jakub Kapała - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce
2011 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
Zespół kameralny w składzie: Maryla Zając, Artur Kawa, Weronika Kociołek, Anna Nawrocka - klasa dr Danuty Augustyn - III miejsce
2011 - Olsztyn
V Międzyszkolny Konkurs Organowy
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - II miejsce
2011 - Mielec
Podkarpackie Spotkania Instrumentów Dętych Drewnianych
Agnieszka Kozioł - klasa mgr Wojciecha Krawca - wyróżnienie I stopnia
2011 - Gorlice
II Spotkania Gitarowe
Grzegorz Rubacha - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie
2011 - Gorlice
II Spotkania Gitarowe
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie
2011 - Gliwice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - I miejsce oraz nagroda specjalna za interpretację pieśni L. Różyckiego
2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - I miejsce
2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Jakub Kołpa - klasa mgr Piotra Skwary - wyróżnienie
2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Grzegorz Rubacha - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie
2011 – Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie
2011 - Kraków
VIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
Jakub Kapała - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce
2011 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjów
Katarzyna Pulit - laureatka
2011 - Skarżysko-Kamienna
IV Międzynarodowy XXIX Konkurs Młodych Pianistów Nad Kamienną
Michał Niedbała - klasa mgr Teresy Wójtowicz - III miejsce
2011 - Bielsko-Biała
I Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie w kategorii kompozytorskiej
2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce
2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce
2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Jakub Rega - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce
2011 - Wieliczka
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 333
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - I wyróżnienie
2011 - Kraków
V Małopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Karolina Wrona - klasa dr Danuty Augustyn - I miejsce (ex aequo)
2011 - Kraków
V Małopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Zuzanna Ogorzelec - klasa dr Danuty Augustyn - I miejsce (ex aequo)
2011 - Dębica
V Wiosenne Spotkania Pianistyczne
Dominika Dąblewska - klasa mgr Teresy Wójtowicz - I miejsce
2011 - Tarnów
XXVII Przegląd Talentów Muzycznych organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące
Zespół Play Fresh w składzie: Paulina Ostrowska, Adam Tadel, Karol Mach, Jan Gąsawski, Janusz Boruch - I miejsce
2011 - Sanok
XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce
2011 - Sanok
XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Albert Skolmowski - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2011 - Skierniewice
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce
2011 - Skierniewice
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce
2011 - Szafarnia
XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda
2011 - Żywiec
II Konkurs Altówkowy
Ewa Więcek - klasa mgr Urszuli Pikusy - I miejsce
2011 - Sanok
Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - II miejsce
2011 - Kielce
Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy "Gitara Viva"
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - I miejsce
2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce
2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Julia Sypień - klasa mgr Jana Kołodziejczyka - II miejsce
2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - nagroda Gran Prix
2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Kwintet gitarowy w składzie: Julia Żarnowska, Wiktor Molenda, Martyna Basta, Miłosz Potoczny, Paulina Mróz - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce
2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Dominika Dąblewska - klasa mgr Teresy Wójtowicz - I miejsce w gr. I
2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Maria Źrebiec - klasa mgr Lidii Skrok - III miejsce w gr. I
2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Oliwia Mikina - klasa mgr Katarzyny Kumorek - wyróżnienie w gr. II
2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Gabriela Kurczab - klasa mgr Anny Ambrozik - wyróżnienie w gr. II
2011 - Bochnia
III Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy
Monika Poliszak - klasa mgr Moniki Biedy-Kapias - III miejsce
2011 - Tarnów
Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Joanna Podgórnik - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
2011 - Tarnów
Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Katarzyna Poręba - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie
2011 - Kraków
Małopolski Konkurs Recytatorski
Paweł Trojak - klasa dr Alicji Płonki - I miejsce
2011 - Piotrków Trybunalski
VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Robert Maciejowski - klasa prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - I nagroda oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworów Ignacego Jana Paderewskiego
2011 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - wyróżnienie
2011 - Tarnów
I Ogólnopolski Konkurs Organowy Diecezjalnych Studium Organistowskich
Mateusz Marta - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - wyróżnienie
2012 - Żagań
XVII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski - klasa prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego- wyróżnienie
2012 - Kraków
IX Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Joanna Barwacz - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - II miejsce
2012 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA w Warszawie
Paweł Szkotak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - III miejsce
2012 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Magdalena Pulit - OSM IIºkl.3 –uczennica mgr Joanny Wolańskiej - laureatka
2012 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Katarzyna Pulit - OSM IIºkl.3 –uczennica mgr Joanny Wolańskiej - finalistka
2012 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Ewa Więcek - OSM IIºkl.4 - klasa altówki mgr Urszuli Pikusy – II miejsce
Akompaniująca uczennicy p. mgr O.Drażnycia została wyróżniona za najlepszy akompaniament.
2012 - Kraków
Małopolski Konkurs Biblijny
Aleksandra Kumorek - OSM Iºkl.6a – uczennica ks.Pawła Cyza - laureatka
2012 - Warszawa
XIII Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski
Jakub Siembab - SM IIºkl.5 – uczeń mgr Rafała Papiernika - wyróżnienie
2012 - Łódź
Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny
Marcin Słonina - OSM IIºkl.5 – uczeń mgr Krzysztofa Kani - wyróżnienie
2012 - Nowy Targ
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Kornel Kowalczyk - OSM IIºkl.2 – uczeń mgr Piotra Skwary – III miejsce
2012 - Nowy Targ
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Karol Mach - SM IIºkl.5 – uczeń mgr Łukasza Chmiela – I miejsce
2012 - Jasło
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - OSM II° kl.1– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego – II nagroda w gr. II
2012 - Dobczyce
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy "Młodzi Czarodzieje Gitary"
Sylwia Nowak - OSM I° kl.6b – uczennica mgr Piotra Skwary – wyróżnienie
2012 - Dobczyce
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi Czarodzieje Gitary"
Jakub Radłowski - OSM I° kl.4a – uczeń mgr Łukasza Chmiela – III miejsce
2012 - Jaslo
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Jakub Rega - SM I° kl.5a – uczeń mgr Anny Szajer – wyróżnienie
2012 - Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Jakub Rega - SM I° kl.5a – uczeń mgr Anny Szajer – III miejsce (II nie przyznano)
2012 - Jaslo
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Maria Źrebiec - OSM I° kl.2b – uczennica mgr Lidii Skrok – wyróżnienie
2012 - Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Adrianna Siedlik - OSM I° kl.3a – uczennica mgr Barbary Taraszki – wyróżnienie w grupie I
2012 - Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Maria Źrebiec - OSM I° kl.2b – uczennica mgr Lidii Skrok – wyróżnienie w grupie I
2012 - Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Miłosz Marcinkiewicz- OSM I° kl.3a – uczeń mgr Anny Szajer – wyróżnienie w grupie I
2012 - Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Dominika Dąblewska - OSM I° kl.3a – uczeń mgr Teresy Wójtowicz– II miejsce w grupie I
2012 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Tomasz Furman - SM II° kl.3 – uczeń z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki – wyróżnienie
Akompaniament - Sławomir Kokosza
2012 - Łańcut
Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków
Joanna Barwacz - OSM I° kl.6b – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster– III miejsce
Akompaniament - mgr Katarzyna Kumorek
2012 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Polskiego
Magdalena Pulit - OSM II° kl.3 – laureatka – I miejsce
2012 – Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Jakub Radłowski - OSM Iº kl.4a – uczeń mgr Łukasza Chmiela - I miejsce
2012 – Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Konrad Kowal - SM Iº/6 kl.2 – uczeń mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie
2012 – Kielce
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Joanna Barwacz OSM Iº kl. 6b – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - II miejsce w grupie III
mgr Katarzyna Kumorek – wyróżnienie za akompaniament
2012 – Kielce
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Agnieszka Siedlik OSM Iº kl. 6a – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - II miejsce w grupie III
mgr Katarzyna Kumorek – wyróżnienie za akompaniament
2012 – Mielec
V Polskie Spotkania Kontrabasowe
Artur Łukasik OSM Iº kl. 6a – uczeń z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Krawczyka - II miejsce w kategorii II
2012 Krosno
2012 Nowy Targ
VII Przegląd Instrumentów Dętych
Piotr Stanowski – kl. 4 SMI/4 - uczeń z klasy fletu mgr Małgorzaty Góreckiej - II miejsce
2012 Tuchów
XV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Adrianna Siedlik - OSM I° - kl. 3a - uczennica z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki - II nagroda
2012 Tuchów
XV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Dominika Dąblewska - OSM I° - kl. 3a - uczennica z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz - III nagroda ex quo
2012 Kielce
IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Martyna Basta - OSM II kl. 3 – z klasy gitary mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie
2012 Kielce
IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Kwintet Gitarowy mgr Piotra Pociaska - w składzie:
Martyna Basta - kl. 3 OSM II, Wiktor Molenda - kl. 2 OSM II, Karol Mach - kl. 5 SM II, Kornel Kowalczyk - kl. 2 OSM II, Adam Tadel - kl. 5 OSM II - II miejsce
2012 Krynica Zdrój
XXI Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia
Adrianna Siedlik - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki - II miejsce – ex quo
2012 Krynica Zdrój
XXI Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia
Aleksandra Tadel - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer - II miejsce - ex quo
2012 Chrzanów
Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- fortepian solo
Miłosz Marcinkiewicz - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer - wyróżnienie
2012 Chrzanów
Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- fortepian solo
Dominika Dąblewska - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Teresa Wójtowicz - wyróżnienie
2012 Skarżysko-Kamienna
V Międzynarodowy , XXX Konkurs Młodych Pianistów
Jakub Rega - OSM I kl.5a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer - III miejsce
2012 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
Agnieszka Siedlik - OSM I kl.6a – z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - II miejsce
2012 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
Joanna Barwacz - OSM I kl.6b – z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - II miejsce
2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Marian Michalski - klasa 1 OSM II, z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko - Grand Prix Festiwalu
2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Soliści – grupa młodsza:
Agnieszka Siedlik - kl. 6a OSM I, z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - I miejsce
Michał Niedbała - kl. 5 SM I/6, z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz - II miejsce
Jakub Rega - kl. 5a OSM I, z klasy fortepianu mgr Anny Szajer - II miejsce
Joanna Barwacz - kl. 6b OSM I, z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - III miejsce
Sylwia Nowak - kl. 6b OSM I, z klasy gitary mgr Piotra Skwary - III miejsce
2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Soliści – grupa starsza:
Weronika Rypel - kl.5 SM II, z klasy saksofonu mgr Joanny Różańskiej - II miejsce
Piotr Stanowski - kl.4 SM I/4, z klasy fletu mgr Małgorzaty Góreckiej - II miejsce
Patryk Budzik - kl.4 OSM II, z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka - III miejsce
Julia Żarnowska - kl.1 SM II, z klasy gitary mgr Piotra Pociaska - III miejsce
Anna Nawrocka - kl.6 OSM II, z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Sikory - III miejsce
2012 Tarnów
2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Zespół The Neverhood w składzie:
• Adam Tadel
• Jan Gąsawski
• Miłosz Potoczny
• Bartłomiej Witek
• Przemysław Kuta - zajął drugie miejsce.
2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Zespół w składzie:
• Mikołaj Turski
• Artur Łukasik
• Robert Wypasek
• Krzysztof Walkowicz
• Jakub Szymański
• Weronika Nawrocka - otrzymał Honorowe Wyróżnienie Young Musicians.
2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Soliści:
• Adam Tadel
• Jan Gąsawski
zajęli II miejsce w kategorii solowej w grupie do 19 lat.
2012 Łomianki-Izabelin-Warszawa
XII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego „
Michał Niedbała - z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz - II nagroda
2012 Kraków
V Krakowski Konkurs Młodych Organistów w Krakowie
Paweł Szkotak - OSM II° - kl. 3 - uczeń z klasy organów mgr Elżbiety Maciejowskiej i mgr Wiesława Kaczora -  III miejsce
2012 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Marcin Słonina - OSM II° - kl. 6 - uczeń mgr Agnieszki Stańczyk - wyróznienie
Jadwiga Korus - OSM II° - kl. 6 - uczennica mgr Agnieszki Stańczyk - III miejsce
2012 Kraków
XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski - OSM II° kl.3– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - I-sze miejsce oraz nagroda specjalna im. Haliny Czerny-Stefańskiej za utwory Chopina.
2012 Budapeszt
IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin + …”
Marian Michalski - OSM II° kl.II– uczeń z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki –III miejsce
2012 Przemyśl
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Kornel Uriasz - OSM I° kl.4b– uczeń z klasy akordeonu mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Dominika Cecot - OSM I° kl.5b– uczennica z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – III miejsce
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Zofia Guzik - OSM I° kl.5a– uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – II miejsce
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia
Kwartet smyczkowy CORDA w składzie: Karolina Wrona - I skrzypce , Zuzanna Ogorzelec - II skrzypce , Ewa Więcek – altówka , Patrycja Sobczyk – wiolonczela
- OSMII° , nauczyciel dr Danuta Augustyn – wyróżnienie
2013 Jelenia Góra
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy „GITAROMANIA
Martyna Basta - OSM II° - kl. 4 - uczennica z klasy gitary mgr Piotra Pociask - wyróżnienie
2013 Kraków
Regionalny Konkurs z Ksztalcenia Słuchu
Michał Niedbała - SM I° kl.6/6– uczeń z klasy mgr Elżbiety Kuzemko-Rausz–wyróżnienie
2013 Bielsko-Biała
VII Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy
Marcin Słonina - OSM II° kl.6– uczeń z klasy mgr Agnieszki Stańczyk–III miejsce
2013 Olsztyn
VI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych
Paweł Szkotak - OSM II° kl.4– uczeń z klasy organów mgr Wiesława Kaczora–III miejsce
2013 Olsztyn
VI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych
Krystian Rąpała - SM I° kl.1– uczeń z klasy organów mgr Wiesława Kaczora–IV miejsce
2013 Jasło
VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Robert Maciejowski - SM II° kl.2– uczeń z klasy fortepianu dr
hab. Mirosława Herbowskiego
–I miejsce
2013 Jasło
VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Marian Michalski - SM II° kl.2– uczeń z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko
–wyróznienie
2013 Rust-Austria
International Guitar Festiwal Rust - Austria, Alirio Diaz Jugendwettbewerb
Martyna Basta - SM II° kl.4– uczennica z klasy gitary mgr Piotra Pociaska
–I miejsce
2013 Zamość
Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych
Michał Niedbała - SM I° kl.6– Duet przygotowały mgr Teresa Wójtowicz i mgr Anna Szajer–II miejsce
2013 Zamość
Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych
Adrian Łazarczyk - uczeń SOM – Duet przygotowały mgr Teresa Wójtowicz i mgr Anna Szajer–II miejsce
2013 Słupca
II Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty
Robert Maciejowski - uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego– zajął I miejsce w grupie III
2013 Dębica
Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka”
Adrianna Siedlik - uczennica kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała II nagrodę
2013 Dębica
Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka”
Maria Źrebiec - uczennica kl.3 OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok– otrzymała I nagrodę
2013 Skarżysko Kamienna
XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2013”;
Adrianna Siedlik - uczennica kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała II nagrodę w grupie I
2013 Skarżysko Kamienna
XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2013”;
Jakub Rega - uczennica kl.6 OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymała III nagrodę w grupie II
2013 Gorlice
IV Spotkania Gitarowe ;
Jakub Radłowski - uczeń kl.5 OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela– otrzymał Dyplom w Randze Złotego Medalu
;
2013 Gorlice
IV Spotkania Gitarowe
Konrad Kowal - uczeń kl.3 SM I°/6 z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela– otrzymał Dyplom w Randze Złotego Medalu
2013 Kosice – Słowacja
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr.hab. Mirosława Herbowskiego – zajął I miejsce w kat. III
2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Jan Łukasik - uczeń kl.3 OSM I° z klasy perkusji mgr Jana Krawczyka – zajął II miejsce
2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Michał Smajdor - uczeń kl.5 OSM I° z klasy perkusji mgr Jana Krawczyka – otrzymał wyróżnienie
2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Michał Świerczek - uczeń kl.4 OSM I° z klasy perkusji mgr Sylwestra Malinowskiego – otrzymał wyróżnienie
2013 Tuchów
XVI Małopolski Konkurs Pianistyczny ”
Patryk Pacocha - uczeń kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak- Skóra – otrzymał wyróżnienie
2013 Tuchów
V Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy ”Młody Polski Wiolonczelista”
”
Monika Poliszak - uczeń kl.1 SM II° z klasy wiolonczeli mgr Moniki Biedy - Kapias – otrzymał wyróżnienie
2013 Kielce
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva” ”
Kwintet gitarowy: Martyna Basta - kl. 4 OSM II° , Julia Żarnowski - kl. 2 SM II° , Wiktor Molenda - kl. 3 OSM II° , Kornel Kowalczyk - kl. 3 OSM II° , Jan Kanty Karpiński - kl. 4 SM II° z klasy mgr Piotra Pociaska
– zajął III miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich
”
Julia Żarnowska - uczeń kl.2 SM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – zajęła III miejsce
2013 Kielce
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva”
”
Jakub Radłowski - uczeń kl.5a OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – otrzymał wyróżnienie
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich
”
Michał Niedbała - uczeń kl.6 SM I°/6 z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz – zajął I miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich
”
Wiktor Molenda - uczeń kl.3 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – zajął II miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich
”
Dominika Cecot - uczennica kl.5b OSM I° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła II miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich
”
Zuzanna Ogorzelec - uczennica kl.5 OSM II° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła II miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich
”
Karolina Krupa - uczennica kl.5 OSM II° z klasy fortepianu mgr Sławomira Kokoszy – zajęła II miejsce
2013 Rzeszów
II Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych ”
Duet : - Michał Niedbała - kl. 6 SM I°/6 , Adrian Łazarczyk - kl. 4 SM I°/4 z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz i mgr Anny Szajer
- – zajął I miejsce
2013 Myślenice
Podkarpacki Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista””
Maria Źrebiec - uczennica kl.3 OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok – otrzymała wyróżnienie w grupie II
2013 Piotrków Trybunalski
Ogólnopolski Konkurs Klarnetowy”
Duet: Kaja Wiater - kl. 4 OSM II° , Patryk Budzik - kl. 5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika
– otrzymał wyróżnienie
2013 Szafarnia
XXI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla Dzieci i Młodzieży ”
Robert Maciejowski - uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego– otrzymał II nagrodę
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jakub Rega - uczeń kl.6a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął II miejsce (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Miłsz Marcinkiewicz - uczeń kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął III miejsce (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jakub Chrobak - uczeń kl.1b OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał wyróżnienie (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Adrianna Siedlik - uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała wyróżnienie (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Aleksandra Schab - uczennica kl.5 OSM II° z klasy fletu mgr Sylwii Błaszczyk– zajęła II miejsce (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Przemysław Sumyk - uczeń kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka– zajął II miejsce (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Patryk Budzik - uczeń kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka– otrzymał wyróżnienie (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Kaja Wiater - uczennica kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika– otrzymała wyróżnienie (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Maksymilian Jasiczek , Gabriel Skrzypek
- Zespół „Ksylorimba ” mgr Tomasza Fiołka – zajął III miejsce (kategoria zespoły – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Bartłomiej Witek , Paweł Swoszowski , Przemysław Kuta
- Zespół perkusyjny mgr Tomasza Fiołka „Przez zasiedzenie – Independent” – zajął I miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jan Gąsawski , Adam Tadel , Bartłomiej Witek , Karol Mach , Miłosz Potoczny , Przemysław Kuta
- Zespół jazzowy mgr Piotra Pociaska „The Neverhood” – zajął II miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Kaja Wiater , Patryk Budzik
- Duet klarnetowy , nauczyciel - mgr Michał Poniżnik – zajął III miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Zuzanna Witek – skrzypce , Wiktor Kołodziejczyk – fortepian
- Duet , nauczyciel - mgr Jan Kołodziejczyk – otrzymał wyróżnienie (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Martyna Basta ,Julia Żarnowska ,Wiktor Molenda ,Kornel Kowalczyk , Jan Kanty Karpiński
- Kwintet gitarowy , nauczyciel - mgr Piotr Pociask – otrzymał wyróżnienie (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Miłosz Marcinkiewicz - uczeń kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął I miejsce
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Aleksandra Tadel - uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajęła III miejsce
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Jakub Rega - uczeń kl.6a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął II miejsce w grupie III
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Adrianna Siedlik - uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– zajęła I miejsce w grupie I
2013 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
„Lutosławski w oczach dzieci” ;
Patryk Pacocha - uczeń kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak - Skóra– otrzymał I nagrodę (ex quo)
2013 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
„Lutosławski w oczach dzieci” ;
Maria Źrebiec - uczennica kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok– otrzymała I nagrodę (ex quo)
2013 Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Czerwcowe Dźwiękowanie”;
Marian Michalski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął I miejsce Grand Prix i otrzymał Nagrodę Specjalną za wykonanie Etiudy Witolda Lutosławskiego.
2013 Kraków
IV Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich;
Marian Michalski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął II miejsce
2013 Siedlce
Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny „Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy”;
Marian Michalski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– otrzymał wyróżnienie
2013 Kraków
VI Konkurs
Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej
;
Marian Michalski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął III miejsce
2013 Rzeszów
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
;
Paweł Trojak - uczeń kl. IV SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki , akompaniament – mgr Sławomir Kokosza
– otrzymał wyróżnienie
2013 Radovljica-Slovenia
IX International Competition For Young Pianist- Chopin Golden Ring
;
Robert Maciejowski - uczeń kl. III OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego
– zajął II miejsce i otrzymał Nagrodę -Srebrny Certyfikat.
2013 Kolbuszowa
VIII Festiwal Młodych Gitarzystów
Jakub Michałek - uczeń 1b - SM I°/6 z klasy gitary mgr Lucyny Chwistek-Cisło – otrzymał nagrodę II stopnia
2013 Kolbuszowa
VIII Festiwal Młodych Gitarzystów
Kamil Radziszewski - uczeń 1 b -SM I°/6 z klasy gitary mgr Lucyny Chwistek-Cisło – otrzymał nagrodę II stopnia
2013 Tarnów
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mackmillan Primary School Tournament II”
Aurelia Tomasik - uczennica kl.3b OSM I° – zajęła II miejsce (grupa wiekowa III-IV)
2013 Tarnów
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mackmillan Primary School Tournament II”
Jakub Kołpa - uczeń kl.6b OSM I° – zajął IV miejsce (grupa wiekowa V-VI)
2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – zajął I miejsce
2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepszą interpretację utworu klasycznego
2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepszą interpretację utworu F.Chopina
2014 Tarnów
Mistrzostwa w pływaniu
Grzegorz Rubacha - uczeń kl.I OSM II° – zajęła II miejsce w stylu klasycznym
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Maria Żrebiec - uczennica kl.4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok – otrzymała nagrodę w grupie I „Złotego Wirtuoza”
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Aleksandra Tadel - uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Ann Szajer– otrzymała nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu K.Serockiego Preludium III z Suity Preludiów
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Aleksandra Tadel - uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymała nagrodę „Złotego Wirtuoza”
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Miłosz Marcinkiewicz - uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu R. Zubka „Sabałowe Bajania”
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Miłosz Marcinkiewicz - uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał nagrodę w grupie II „Złotego Wirtuoza”
2014 Kraków
Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
w roku szkolnym 2013/2014
Julia Filip - uczennica kl.5b OSM I° – została Laureatką
2014 Żagań
XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu
prof. dr hab. M.Herbowskiego
– zajął II miejsce
2014 Gdańsk
I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy
Olaf Szymański - uczeń kl.V OSM I° z klasy altówki
Mgr Urszuli Pikusy
– zajął I miejsce w II grupie altówek
2014 Olkusz
I Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista”
Szymon Pierzchała - uczeń kl.2a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec
– otrzymał wyróżnienie
2014 Cieszyn
III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
Dominika Cecot - uczennica kl.6a OSM I° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn
– zajęła III miejsce w kategorii A
2014 Cieszyn
III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
Zofia Guzik - uczennica kl.6a OSM I° z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster
– zajęła III miejsce w kategorii A
2014 Przemyśl-Krasiczyn
Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej
Adrianna Siedlik - uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki
– zajęła I miejsce (I kategoria)
2014 Wrocław
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak - uczeń kl.4 SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki, mgr Małgorzaty Podstawskiej i mgr Sławomira Kokoszy
– zajął II miejsce
2014 Limanowa
XVII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej
Jakub Radłowski - uczeń 6a OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela
– zajął II miejsce (w grupie III)
2014 Limanowa
XVII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej
Konrad Kowal - uczeń kl.4b OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela
– zajął II miejsce (w grupie II)
2014 Rzeszów
III Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski - uczeń kl. III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M. Herbowskiego – zajął I miejsce i otrzymał Nagrodę Specjalną w grupie III za najlepsze wykonanie walca
2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Wiktor Molenda - uczeń kl.4 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymał wyróżnienie
2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Julia Żarnowska - uczennica kl.3 SM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymała wyróżnienie
2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Martyna Basta - uczennica kl.5 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymała nagrodę Grand Prix
2014 Skarżysko Kamienna
VI Międzynarodowy , XXXII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”
Adrianna Siedlik - uczennica kl.5 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki – otrzymała II nagrodę ( w grupie II)
2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Aleksandra Tadel - uczennica kl.5a SM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer – zajęła III miejsce w grupie I
2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Miłosz Marcinkiewicz - uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer – otrzymał wyróżnienie w grupie I
2014 Zamość
III Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Grajmy razem”
Duet fortepianowy w składzie: - Anna Chruściel kl.III OSM II° i Marian Michalski kl.III OSM II° – zajął II miejsce
2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Robert Maciejowski - uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M. Herbowskiego – otrzymał I nagrodę
2014 Kielce
III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Zofia Guzik - uczennica kl. 6a OSM I° z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – zajęła III miejsce
2014 Olkusz
I Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista”
Szymon Pierzchała - uczeń kl.2a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – otrzymał wyróżnienie
2014 Limanowa
VI Ogólnopolskie Spotkania Kontrabasowe w Mielcu
Artur Łukasik - uczeń kl. 2 OSM II° z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Krawczyka – zajął I miejsce ( kategoria II)
2014 Kraków
Ogólnopolski Konkurs „Młody Awangardzista”
Zespół dr Danuty Augustyn w składzie: - • Agnieszka Siedlik kl 2 OSM IIº • Dominika Cecot kl.6b OSM I° • Izabela Płachta kl. 6 SM I/6 – otrzymał III Nagrodę
2014 Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Sławomir Brotaj - uczeń kl. 2a OSM I° z klasy gitary mgr Piotra Skwary – otrzymał III Nagrodę
2014 Krosno
VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne
Anna Chruściel - uczennica kl. 3 OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki – zajęła II miejsce
2014 Krosno
VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne
Marian Michalski - uczeń kl. 3 OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki – zajął I miejsce
2014 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak - uczeń kl. 4 SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki – otrzymał Nagrodę Specjalną Wojewody Świętokrzyskiego
2014 Chrzanów
VI Spotkania Młodych Instrumentalistów
Patryk Pacocha - uczeń kl. 4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał wyróżnienie w grupie II
2014 Tuchów
XVII Małopolski Konkurs Pianistyczny
Michał Rybczyński - uczeń kl. 2b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał wyróżnienie w grupie I
2014 Kraków
II Ogólnopolski Festiwal
dla Najmłodszych Uczniów
Szkół Muzycznych I stopnia
„Brzdące Dźwiękiem Malujące”
Amelia Socha - uczeń kl. 1b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – zajęła III miejsce
2014 Katowice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak - uczeń kl. 1b OSM I° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki,
mgr Małgorzaty Podstawskiej i
mgr Sławomira Kokoszy
– zajął I miejsce
2014 Kraków
II Ogólnopolski Festiwal
dla Najmłodszych Uczniów
Szkół Muzycznych I stopnia
„Brzdące Dźwiękiem Malujące”
Mateusz Ćwiokowski - uczeń kl. 1a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec
– zajął III miejsce
2014 Nałęczów
XV Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne”
Michał Rybczyński - uczeń kl. 2b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra
– otrzymał I nagrodę (grupa I)
2014 Nałęczów
XV Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne”
Patryk Pacocha - uczeń kl. 4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra
– otrzymał I nagrodę (grupa II)
2014 Szczecin
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny „ MŁODE TALENTY ”
Miłosz Marcinkiewicz - uczeń kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer zajął III miejsce
2014 Sierpc
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza
Aleksandra Tadel - uczennica kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer zajęłaII miejsce
2014 Wieliczka
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „ CZERWCOWE DŻWIĘKOBRANIE ”
Aleksandra Tadel - uczennica kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer otrzymała wyróżnienie za utwór W. Rebikowa „Mignon Valse”
2014 Suwałki
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak - uczeń z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki otrzymał I Nagrodę oraz Nagrodę Specjalną dla Najlepszego Głosu Męskiego
2014 Białystok
XI Białostocki Festiwal Młodych Organistów
Katarzyna Sacha - uczennica klasy organów mgr Wiesława Kaczora zajęła III miejsce
2014 Kąśna Dolna
Ogólnopolski Festiwal - Tydzień Talentów
MIŁOSZ MARCINKIEWICZ (gr. młodsza) , ANNA MARIA CHRUŚCIEL (gr. starsza)
- zostali uhonorowani dyplomami
dla najbardziej obiecujących tarnowskich talentów
2014 Kraków
Test Sprawnościowy
z Kształcenia Słuchu
JAKUB GAWEŁEK - uczeń kl. 3 OSM II° otrzymał wyróżnienie
2014 Poprad - Słowacja
VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
KORNEL URIASZ– kl. 6b OSM I°
z klasy akordeonu p. Pawła Kusiona
- otrzymał wyróżnienie
2014 Poprad - Słowacja
VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
JAKUB GRZYB – kl. 5a OSM I°
z klasy akordeonu p. Pawła Kusiona
- otrzymał wyróżnienie
2014 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
JOANNA BARWACZ – OSM II° kl. 3
z klasy p.Agnieszki Stańczyk
- otrzymała wyróżnienie
2014 Dąbrowa Górnicza
I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi Di Canto”
MATEUSZ ĆWIOKOWSKI – kl.2a
z klasy perkusji p. Tomasza Bieleckiego
- otrzymał wyróżnienie
2014 Warszawa
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Leopolda Godowskiego
ROBERT MACIEJOWSKI - kl.4 OSM II°
z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego
- zajął I miejsce
2014 Warszawa
III Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu
ARTUR ŁUKASIK - kl.III OSM II°
z klasy kontrabasu p.K.Krawczyka
- zajął I miejsce (II kat.wiekowa)
2015 Warszawa
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Od Bacha do Szymanowskiego”
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego otrzymał III Nagrodę i Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie utworu K.Szymanowskiego
2015 Sanok
VI Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”
W I grupie wiekowej nagrody zdobyli:
Juliusz Łukasik (kl. 3a OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Barbara Taraszka,
Michał Rybczyński (kl. 3b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Katarzyna Leśniak-Skóra,
Jakub Chrobak (kl. 3b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer,
Martyna Sabat (kl. 4a OSM I st.) otrzymała Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer,
Gabriela Kurtyka (kl. 4b OSM I st.) otrzymała Dyplom Srebrnego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Ambrozik.
W II grupie wiekowej nagrody zdobyli:
Patryk Pacocha (kl. 5b OSM I st.) otrzymał Dyplom Srebrnego Wirtuoza – nauczyciel p. Katarzyna Leśniak-Skóra
Aleksandra Tadel (kl. 6 OSM I st.) otrzymała Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer
Miłosz Marcinkiewicz (kl. 6b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer.
2015 Starachowice
IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
KACPER FOLTA uczeń kl.1 SM I°/6 z klasy gitary p. Łukasza Chmiela zajął II miejsce
2015 Starachowice
IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
MIKOŁAJ SKÓRKA uczeń kl.1A OSM I° z klasy gitary p. Łukasza Chmiela zajął I miejsce
2015 Kraków
VIII Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych II°
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego otrzymał I Nagrodę i Nagrodę Specjalną
2015 Jasło
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl. 4 OSM II st. w kl. fortepianu p.Mirosława Herbowskiego otrzymał GRAND PRIX i I – szą nagrodę
2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Aleksandra Łabędź – uczennica kl. 2 – II miejsce w gr. II – nauczyciel p.Anna Szajer
2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Juliusz Łukasik –uczeń kl. 3 – II miejsce w gr. III – nauczyciel p.Barbara Taraszka
2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Maciej Waszczyszyn – uczeń kl. 2 – wyróżnienie w gr. II – nauczyciel p.Katarzyna Kumorek
2015 Jasło
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl. 4 OSM II st. w kl. fortepianu p.Mirosława Herbowskiego otrzymał GRAND PRIX i I – szą nagrodę
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Dawid Nosal – uczeń kl. 3 SM I st.- II miejsce w gr. I- nauczyciel Elżbieta Maciejowska
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Kinga Szalecka –uczennica kl. 3 OSM II st.- IV miejsce w gr. II- nauczyciel Wiesław Kaczor
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Katarzyna Sacha-uczennica kl.4 SM II st. – wyróżnienie w gr. III-nauczyciel Wiesław Kaczor
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Marcin Kucharczyk reprezentujący DSO z kl. II-II st. -IV miejsce w gr. III-nauczyciel Wiesław Kaczor.
2015 Wrocław
X Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych
PATRYK PACOCHA kl.5b OSM I° z klasy fortepianu Katarzyny Leśniak-Skóra otrzymał wyróżnienie
2015 Katowice
V Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy
ARTUR ŁUKASIK uczeń kl.III OSM II° z klasy kontrabasu p. Krzysztofa Krawczyka zajął I miejsce (Kategoria II)